Podpora zvířecího azylu a útulku Sirius v Záhoří u Písku, III.

Před jistou dobou jsme skrze FB vyhlásili sbírku na podporu zvířecího azylu Sirius, který jsme v rámci Generace Identity podpořili již dvakrát. Za poměrně krátkou dobu se podařilo vybrat opět velmi slušnou sumu, která pomohla na místě kde je to opravdu třeba.


Zvířecí útulek Sirius je místem, kde se jedna velmi obětavá paní stará o více jak padesát psů a šedesát koček. Velká část zvířat jsou zde staří a často i nemocní jedinci, které by si jen s těží někdo vzal. Zde tyto zvířata nacházejí důstojné a láskyplné dožití, často nelehkých životů.

Štěňata a koťata se z velké části dostanou do nových domovů v rámci tzv. adopcí. I takto je možno Sirius podpořit.

Letošním rokem se nám podařilo získat velice dobrý zdroj na levné a kvalitní krmivo pro zvířata. Za vybranou sumu 7 500,- Kč jsme pořídili více jak 3000 ks tzv. kapsiček a několik desítek konzerv. Část peněz, která zůstala, byla předána paní Gašparíkové v hotovosti na výlohy spojené s veterinářem. Jen tak mimochodem od nového roku prý částka za zvířecího doktora přesáhla již 50 000,- Kč, takže je zde každá koruna dobrá.

Závěrem bychom chtěli poděkovat moc všem, kteří naší sbírku podpořili. Bez Vás by se tahle dobrá věc nepodařila! A pro ty, kteří by i v budoucnu chtěli pomoci, věřte, že další akce podpory bude následovat za nedlouho.

GENERACE IDENTITY – GENERACE SOLIDARITY!

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..