Komuniké Génération Identitaire: 130 identitářů zablokovalo přístup „migrantů“ do Calais

Génération Identitaire Calais
Braňte Evropu!

Vzhledem k tomu, že stát není schopen poskytnout skutečnou ochranu obyvatelům Calais, dnes ráno v 07:30 převzalo 130 aktivistů Génération Identitaire kontrolu nad třemi mosty, které umožňují přístup migrantům do Calais.

Po celé měsíce je v naší zemi Calais symbolem skutečné invaze, které čelí i celý náš kontinent.

Útoky proti bezpečnostním silám, motoristům a řidičům kamiónů, výtržnosti ve městě, úplný rozpad sociální a ekonomické infrastruktury. Tyto události jsou dokladem každodenního martyria, kterým město prochází, kdy v posledních týdnech došlo k jejich rapidnímu nárůstu. V přistěhovaleckém táboře „Džungle“ samotném dochází k bezpočtu případů fyzického násilí (mnoho novinářů zaplatilo vysokou cenu za jeho návštěvu) a sexuálních napadení, včetně dětí.


Tato situace je výsledkem nezodpovědné politiky, za kterou nesou zodpovědnost regionální politici, stejně jako političtí představitelé v Paříži, Berlíně a Bruselu.

Génération Identitaire Calais
Blokáda Génération Identitaire v Calais 12. března 2016

Vzhledem k tomu, že tito politici odmítají ochraňovat lidi obnovením hranic na národní i evropské úrovni, pak budou svědky, jak lidé stavějí barikády! Jako toto ráno v Calais.

My jsme tady doma!

Komuniké Calais : 130 jeunes identitaires bloquent les accès des « migrants » à la ville vyšlo na stránkách Génération Identitaire 12. března 2016.

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.