Tábor lidu v Táboře – report

V sobotu 12. března 2016 byla společně s přáteli z MO Národní demokracie Tábor uspořádána demonstrace za vystoupení z EU, suverénní vlast a proti příjímání tzv. uprchlíků – Tábor lidu. Na akci se dle počtů organizátorů sešlo na 220 občanů, kteří si vyslechli 9 projevů. Na konci akce dostali možnost reagovat a vystoupit samotní občané, kteří tak třikrát možnost využili.


Tabor_GI1

Naši aktivisté měli po celou dobu konání na místě informační stánek, nabízející velký výběr různých propagačních materiálů, které byly rozdávány mezi zájemce. Bylo potěšující sledovat, že jednu dobu stánek Generace Identity takřka v obležení místních občanů, kteří si ve velkém počtu brali náš manifest, samolepky a na části oděvů připínali odznaky se znakem Generace Identity.

Tabor_GI2

Plejáda řečníků byla opravdu rozmanitá. Od předsedy místní organizace ND Ivana Cíchy, předsedu ND Adama Bartoše či matadora české pronárodní scény Jana Skácela až po pořadatelku protivládních protestů Lucii Haškovou. Na akci vystoupil i jeden z našich jihočeských aktivistů Ladislav Havlíček, který ve svém projevu kritizoval především nečinnost a nefunkčnost EU a varoval před dopady velké výměny původního obyvatelstva.

Podle našeho názoru se akce vydařila. Naše názory a postoje jsme opět prezentovali mezi několik stovek lidí, kteří dle „obležení“ našeho stánku, měli o Generaci Identity nemalý zájem. Potěšily nás i slova podpory a povzbuzení do dalších akcí, které se nám dostávalo od místních občanů.

2 komentářů

 1. Ať počítám, jak počítám tak sem projevů napočítal devět.
  Ivan Cícha-Národní demokracie
  Ladislav Havlíček-Generace identity
  Adam.B.Bartoš-předseda ND
  Lucie Hašková-Za naší kulturu a bezp.zem
  Pavel Matějný-Národní obroda
  Jan Skácel-České hnutí za národní jednotu
  Alena Drvotová-ND
  František Krejča-Národní domobrana
  David Macháček-Vlastenecká fronta

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..