Japonsko říká přistěhovalecké invazi „NE“

Japonci
Naším ideálem je heterogenní svět homogenních svobodných národů!

Japonská vláda – která si dobře uvědomuje ohrožení, které masová imigrace představuje zachování japonské kultury, civilizace a identity – se přes sílící kritiku a tlak zbytku světa stále tvrdě vymezuje proti liberálnímu vnímání „žadatelů a azyl“ a masové imigrace z Třetího světa.

Japonská tvrdá imigrační politika se znovu dostala na přetřes, když se kontrolovaná média chytila zprávy, že v roce 2015 dosáhl počet „žadatelů o azyl v Japonsku“ 7586, přičemž kladně vyřízeno jako oprávněných jich bylo jen 27 žádostí.

Někteří však upozorňují, že i z těchto uznaných žádostí mohly být některé několik let staré. V roce 2014 přijala země jako azylanty 11 žadatelů z 5000.


Zajímavé je etnické složení „žadatelů o azyl“ v Japonsku: Nejvíc jich loni přišlo z Nepálu (1768), dále pak 969 z Indonésie a 926 z Turecka.

Žádnou z těchto zemí nelze v žádném případě pokládat za „nebezpečnou“ – což liberální Evropané stále nedokáží či nechtějí pochopit – a šance těchto žadatelů skutečně azyl získat se blíží nule. Z 27 úspěšných v roce 2015 jich bylo šest z Afghánistánu a tři ze Sýrie.

Japonsko je známo svou mírumilovnou stejnorodostí a neokázalou, ale účinnou ochranou hranic země, díky níž se úspěšně brání masové invazi, kterou evropské státy nejen umožnily, ale dokonce vyvolaly.

Když se občas pokusí liberálové při snahách uvolnit protiimigrační opatření vynést snadno vyvratitelnou kartu o „stárnoucím obyvatelstvu,“ bývají rychle umlčeni.

Úřadující premiér Šinzó Abe mj. řekl, že nesouhlasí s uvolňováním pravidel pro imigraci, „především pro nekvalifikované zahraniční pracovníky, a to kvůli sociálnímu a ekonomickému napětí, který by mohlo vzniknout následkem uvedení odlišných etnických skupin do země.“

Vrchní tajemník jeho vlády Jošihide Suga v listopadu loňského roku dodal, že japonská vláda nemíní revidovat imigrační politiku, i v případě, že by dovolila „příliv zahraniční pracovní síly v určitých sektorech, jako loďařství a stavebnictví, které rostou v souvislosti s přípravou tokijskou olympiádu v roce 2020.“

„Některé země při přijímání imigrantů čelí mnohým obtížím,“ řekl Suga, zjevně v narážce na chaos Třetího světa, který se momentálně šíří západní Evropou.

Článek Japan Refuses to be Invaded vyšel na stránkách The New Observer 24. ledna 2016.

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.