První evropský památník obětem multikulturalismu a islamistického terorismu

Berlin Brandenburg Opferdenkmal

Němečtí identitáři postavili první evropský památník obětem multikulturalismu a islamistického terorismu před Braniborskou bránou

Při dnešním výročí islamistického útoku z berlínského náměstí Breitscheidplatz, na němž před rokem zemřelo 12 lidí (z čehož byla jedna oběť občanem ČR) a dalších 48 lidí bylo zraněno, vztyčili identitární aktivisté před Braniborskou bránou pomník se jmény všech obětí multikulturní ideologie a islámského terorismu z 19. 12. 2016.

Toto je první mezinárodní památník věnovaný obětem multikulturního násilí a islamistického terorismu v celé Evropě. Do dnešního dne politici odmítají patřičnou vzpomínku a konání, které by do budoucna ochránilo naše občany.

Ještě před pár týdny stály u Braniborské brány tři autobusy, které měly připomínat syrskou občanskou válku. Již delší dobu je ovšem známo, že tyto autobusy jsou spojeny s radikálně-islámskými milicemi. Proti této bizarní situaci však představitelé města ani státu nezasáhli. Nejsou tomu ani dva týdny, kdy arabské skupiny žijící v Německu útočily na Židy a pálily izraelské vlajky před Braniborskou bránou. Právě toto místo je v posledních dnech symbolem multikulturní ideologie.

Proto se identitární aktivisté rozhodli konat a postavit tento památník.

Pro nás nesmí být žádná oběť zapomenuta. Dáváme obětem jména, hlasy a chceme, aby zaznívaly jejich příběhy. Pokud je v tomto ohledu vládní politika nedostatečná, budeme ji suplovat. Byl zvolen symbolický památník, tzv. „Merkel-Lego“, které letos můžeme vídat v centrech německých měst.

Politici společně s úřady naordinovali bezpečnostní placebo a stále odmítají konkrétní politické kroky k zabezpečení hranic a reemigraci!

Betonové bloky na vánočních trzích symbolizují hanbu multikulturalismu! Naší dnešní činností jsme opět zdůraznili tuto problematiku a zdokumentovali selhání politických elit přímo v centru Německa, na místě které je dostatečně viditelné.

Solidární dary pro německé organizátory akce můžete zasílat zde:

IBAN: DE98476501301110068317
BIC: WELADE3LXXX
Zpráva pro příjemce: „OPFERDENKMAL“, neboli památník obětem

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..