Antifa opět ničila majetek aktivistů Generace Identity

Martin Sellner Antifa

Po nedávných incidentech z přelomu listopadu a prosince tohoto roku, kdy byl podpálen malý domek i se včelínem aktivisty Generace Identity z Lipska a zničena dvě auta dalších aktivistů z Německa, přišel další čerstvý útok. Tentokrát se jeho obětí stal Martin Sellner. Jeden z nejznámějších rakouských aktivistů, který se podílí na vedení rakouské Generace Identity (IBÖ – Identitäre Bewegung Österreich). Martin se právě vrátil z návštěvy v USA, aby zjistil, že ho doma čeká kompletně spálené auto.

Jako jeden z hlavních představitelů rakouské odnože Generace Identity zažil již několik takovýchto útoků. Levicoví teroristé z Antify dokonce podpálili auto i jeho rodičům. Zažil i napadení při cestě ve vídeňském metru, kdy ho přepadly dvě čtyřčlenné skupiny členů Antify. Netřeba zmiňovat neustálé výhrůžky násilí a pokusy o jeho zastrašení nebo ničení jeho osobních věcí.

Tyto teroristické útoky mají za cíl odradit naše aktivisty od toho, aby bojovali za správnou věc.

Snaží se poškodit jejich reputaci i jejich majetek. Nikdy ale nedosáhnou toho, abychom se vzdali, protože naše mise je jasná a dobrá a podobné skutky jen dokazují, že na straně útočníků už nezůstaly žádné argumenty, ale pouze agrese. My víme, za co bojujeme a v boji budeme pokračovat i dál.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..