Vánoční sbírka na podporu spolku Cibela

 

Je už takřka tradicí, že každý rok pořádáme Vánoční sbírku, která cílí především na jedince nebo rodiny, které se nenacházejí zrovna v jednoduché situaci. Letošní rok tomu není jinak.

Předchozí roky jsme se také snažili podporovat i řadu organizací či útulků, které svojí obětavou činností míří především na pomoc opuštěným pejskům a kočkám. Letošní rok bychom chtěli na tuto činnost navázat.

Nemáme prostředky a možnosti jako řada (ne)ziskových organizací, které čerpají ze všech možných i nemožných grantů a dotací. Jsme skupina mladých lidí, kterým není lhostejný stav společnosti a ani to, jak se někteří jedinci chovají ke zvířatům.

Proto jsme letošní rok vybrali spolek Cibela, který sídlí v Jindřichově Hradci. Jeho hlavní náplní je pomoc náhle opuštěním psům 🐶 a kočkám 🐱. Lidé ze spolku pomáhají osiřelým (či jinak opuštěným zvířatům) s dočasným domovem a hledáním nových páníčků. Samozřejmostí je zajištění veterinární péče 👨‍🔬 (kastrace, čipování atp.).

Jak můžete pomoc?

💰 Odesláním jakékoli částky na číslo našeho transparentního účtu 💰:

2701254651 / 2010 – zpráva pro příjemce: Cibela

Skrze web 🌐 Fiobanky můžete pozorovat všechny pohyby na účtě. Po ukončení sbírky za vybrané prostředky následně nakoupíme potřebné věci, které budou konzultovány s lidmi ze spolku. Předání vybraných peněz a věcí se samozřejmě v případě zájmu můžete zúčastnit s námi. Věřte, že i podpora ve formě 50,- má smysl!

Činy místo slov! Generace Identity – Generace Solidarity

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..