Pozvánka na konferenci Institutu Iliade „Probuzení evropského vědomí navzdory imigračnímu náporu“

Institut Iliade

Institut Iliade pro dlouhou evropskou paměť, organizace, kterou založili přátelé a blízcí spolupracovníci tragicky zahynuvšího Dominique Vennera, pořádá 9. dubna 2016 v 10 hodin v pařížském kongresovém centru La Maison de la Chimie, 28 Rue Saint Dominique svou již třetí výroční konferenci na, letos na téma: „Probuzení evropského vědomí navzdory imigračnímu náporu“.

Metapolitická iniciativa Institut Iliade vešla v povědomí především velmi zdařilým videem: „Ani Brusel, ani Lampedusa, býti Evropanem“, které zaznamenalo na serveru Youtube za necelý rok více než dva miliony shlédnutí (podotýkáme, že pouze ve své  původní, francouzské verzi).

Program konference bude rozdělen do dvou částí proložených videovstupy s příspěvky zahraničních hostů, má se jednat především o aktivisty různých iniciativ z Německa, Itálie, Maďarska, Polska a Španělska.

V dopolední části vystoupí president Instututu Iliade Philippe Conrad, ale také afrikanista Bernard Lugan, či spisovatelé Christopher Gérard a autor slavného apokalyptického románu Tábor svatých Jean Raspail.

V odpoledním bloku přednesou své příspěvky například spisovatel Renaud Camus, autor termínu „Velká výměna“, provozovatel webu Polémia, bývalý europoslanec Jean-Yves Le Gallou.

Programu se zúčastní také četní zástupci různých identitárních iniciativ včetně představitele Génération Identitaire Jeana-Davida Cattina, který v nedávné minulosti opakovaně vystoupil také na akcích české Generace Identity.

Všichni výše jmenovaní budou společně hledat teoretická i praktická východiska ze současné krize evropské civilizace.

Vstupenky na konferenci lze zarezervovat na stránkách Weezevent. Kontakt, žádosti o rozhovory a doplňující informace adresujte na e-mail Institutu Iliade contact@institut-iliade.com.

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.