Vánoční sbírka 2016

S menším zpožděním Vám přinášíme reportáž z dobročinných akcí, pořádaných aktivisty Generace Identity na základě Vánoční sbírky. V předvánočním čase se v Plzni již tradičně pomáhalo v útulku, kam bylo dovezeno opravdu velké množství konzerv a pamlsků.

V průběhu ledna jsme předali 2 500 Kč paní Evě Barešové ze spolku Pěstouni dětem. Tyto peníze spolek použije na aktivity dětí z pěstounských rodin. Mimo finance byly předány dvě ručně vyrobené hračky od jedné z našich sympatizantek.

Další pomoc putovala panu Marcelovi, o kterém jsme Vám psali již před časem. Protože pán trpí roztroušenou sklerózou a je upoután na lůžko, za vybrané peníze jsme mu nakoupili inkontinenční podložky a pečující přípravky za téměř 2 100 Kč, mimo to jsme věnovali potravinový balíček a v hotovosti předali několik set korun, které jeho pečovatelé využijí na nákup lůžkovin či jiných potřebných věcí.

Děkujeme tímto všem, kteří se na pomoci podíleli a děkujeme rovněž lidem, kteří se věnují péči o lidi či zvířata, jenž si sami pomoci nemohou.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..