Solidaritu s francouzskými aktivisty!

Francouzský soud uložil třem vedoucím představitelům identitárního hnutí za účast na nenásilném protestu proti masové imigraci v dubnu 2018 tresty odnětí svobody na šest měsíců. Dotyčným mají být zároveň odebrána občanská práva na dobu pěti let (defakto se na tuto dobu stanou občany druhé karegorie). Hnutí má zároveň zaplatit vysokou pokutu ve výši 75.000 EUR. Dotyční se proti verdiktu soudu odvolali k vyšší instanci.

O nenásilném protestu více než stovky aktivistů z celé Evropy, kteří blokovali stezky pašeráků lidí na italsko-francouzské hranici, jsme Vás informovali například na našem webu.

Pokud Vám není lhostejný osud statečných mladých Francouzů. Pokud Vám není jedno, že systém na jedné straně kriminalizuje mladé vlastence a na druhé straně protěžuje a dováží do Evropy etnokulturně cizorodou populaci, sdílejte v maximální možné míře tuto informaci.

My francouzské kamarády pochopitelně finančně podpoříme. Pokud to chcete udělat taky, zde je bankovní spojení, na které můžete zaslat příspěvek.

Přispět můžete také na náš transparentní účet u Fio Banky:

2701254651 / 2010

Do zprávy pro příjemce, prosím, uveďte: „Evropská solidarita“

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..