Rakouští identitáři obsadili budovu Zelených v Grazu

Ve středu 6. dubna obsadili rakouští identitáři z Identitäre Bewegung Österreich (IBÖ) budovu ústředí strany Zelených pro spolkovou zemi Štýrsko.

Naše akce na partajní centrále Zelených v Grazu se postarala o velké vzrušení v alpské republice. Když levicoví aktivisté z Greenpeace, Amnesty International, Pussy Riot nebo Femenu provádí částečně nesmyslné akce, média pějí samou chválu. Když však mladí vlastenci pokojně a nenásilně poukáží na reálnou hrozbu islamizace, mluví ti samí lidé o útocích a volají po trestech a zákazech.

Zřetelně jsme dotkli citlivého místa: zodpovědnosti etablovaných politických stran, především pak Zelených za islamizaci a terorismus.

Potrefené husy kýhají: Strana zelených nám veřejně vyhlásila válku. Chtějí alespoň některé z mnoha aktivistů postihnout vykonstruovanými žalobami a mobilizují přitom všechny své zálohy.

Stojí za nimi obrovský aparát různých nevládních organizací (NGO), který má za milionové prostředky, čerpaný z našich daní. Naše mladé hnutí naproti tomu žije jen z příspěvků, o to více teď potřebujeme vaši pomoc.

Narozdíl od mnohých nemluvíme, nýbrž zejména jednáme. Jednejte teď také a udržme naše aktivisty na svobodě finanční sbírkou.

Vy pro nás a my pro vás!

Bankovní účet:

Verein zur Erhaltung und Förderung der kulturellen Identität
IBAN: AT82 1400 0018 1095 3671
BIC: BAWAATWW

Paypal:

alexander.markovics@ib-oesterreich.at

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.