Protest proti žalobě Evropské komise na Českou republiku, Polsko a Maďarsko

Generace Identity Evropský dům

Ve čtvrtek 4. ledna podala Evropská komise žaloby na ČR, Polsko a Maďarsko ve věci odmítání „programu na přerozdělování žadatelů o azyl“. Jak známo, tento program deklaruje, že má pomoci zemím, kde je příliv neevropských imigrantů největší. Jaká je ale realita? Nejde spíše o způsob, jak oslabit etnickou homogenitu zemí střední a východní Evropy, navíc zemí, které jsou v rámci EU „rebelující“ a zejména v případě Maďarska tvrdě chránící své občany před riziky, která imigrace nepochybně přináší?

Generace Identity vnímá žalobu proti našim státům jako akt drzosti EK, potažmo takzvaného tvrdého jádra Evropské unie. Žalováni bývají zločinci – jsme snad my, občané ČR, Maďarska a Polska zločinci, protože milujeme své země, chceme uchovat jejich etnokulturní identitu, tradice a v neposlední řadě bezpečí pro naše spoluobčany?

Generace Identity Evropský dům

Tento náš názor jsme šli minulý týden vyjádřit přímo před „Evropský dům“ v pražské Jungmannově ulici, kde mimo jiné sídlí zastoupení Evropské komise v ČR. Tři aktivisté, oblečení ve vězeňských pruhovaných mundůrech nesli vlajky tří žalovaných zemích a cedule s nápisem „Miluji svoji vlast. Evropská unie mě nazývá zločincem.“ v češtině, polštině a maďarštině. Další spolu s nimi symbolicky zablokovali vchod do Evropského domu, přičemž drželi vlajku Generace Identity. Na místě setrvali asi dvacet minut a budili velký zájem kolemjdoucích jak z řad Pražanů, tak turistů. Několik lidí se skupinkou identitářů i krátce diskutovalo a z valné většiny souhlasilo.

2 komentáře

  1. EU ničí Evropské hodnoty. je evidentní, že se se snaží potlačit křesťanství a prosazuje islám nebo jiné ideologie. Je to ničitel hodnot. Před časem měnový a ekonomický odbor při Evropské komisi nařídil Slovensku přepracovat své pamětní dvoueurové mince tak, aby byly odstraněny křesťanské symboly na vyobrazeních svatého Cyrila a Metoděje.

    http://www.epshark.cz/clanek/186/nova-oficialni-historie-evropy-vymazava-krestanstvi-a-propaguje-islam

  2. Souhlas s článkem.Moc se mi líbí váš server.Ale už chodím na Pravý prostor a na Literárky,takže bych vás nestihla sledovat.Držím vám palce!!! Obouruč!!!👍👍👍😀

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.