Prohlášení k volbám do Evropského parlamentu

Vážení přátelé, Češi, Moravané a Slezané, zastupujeme organizaci Generace identity a chceme vám říci pár slov k nadcházejícím volbám do Evropského parlamentu. Ač se to možná nezdá, tak význam těchto voleb je obrovský, protože právě v europarlamentu se bude rozhodovat o budoucnosti a politice Evropské Unie, která bude klíčová i pro naši zemi.

Tyto volby nebudou jen soubojem politických stran, ale hlavně soubojem dvou názorových proudů. Půjde o souboj multikultulturalistů podporovaných médii a soukromými zájmovými skupinami proti pronárodním stranám hájícím kulturu a odkaz našich předků. V podstatě se jedná o souboj dvou názorů na vývoj naší civilizace. Neomarxisté a liberálové tvrdí, že je potřeba naší společnost přetvořit do multikulturní směsice bez identity. My, identitáři, oproti tomu věříme, že je potřeba zachovat naši kulturu, naše zvyklosti a naši svobodu, za kterou bojovaly generace našich předků. Právě v zachování etnokulturních rozdílů podobně jako rozdílů mezi pohlavími (které se naši protivníci také snaží popřít či smazat) spatřujeme bohatství světa.

Tyto volby nebudou jen soubojem několika stran v rámci České republiky. Skoro každý europoslanec bude po zvolení součástí nějakého politického bloku v rámci evropského parlamentu. V ČR tak nevolíme pouze podle sympatií k jednotlivým politickým stranám, nebo osobnostem, ale vybíráme z několika možností budoucího vývoje v EU. Každý hlas a každý europoslanec má tedy smysl.

Situace je v podstatě jednoduchá. V zásadě se můžeme dohadovat o tisíci různých věcech a mít tisíc různých názorů na školství, dopravu, daně, trestní systém atd. Všechny tyto věci a názory jsou však dočasné a mohou se časem upravit, přizpůsobit, nebo změnit. Je jen jedna věc, která už nikdy změnit nepůjde a tou je složení obyvatel, které ovlivňuje rozsáhlá migrace ekonomických uprchlíků do Evropy.

Jakmile se Evropa a s ní i Česká republika naplno otevře přílivu imigrantů, bude tento stav už nadále nenapravitelný. Zmizí národní charakter naší vlasti, zmizí naše kultura a naše svobody. Místo krásné české země budeme mít další zemi třetího světa. Ostatně na vývoji v západní Evropě se dá krásně vidět i naše budoucnost, pokud daný vývoj nezastavíme včas.

Proto vás vyzýváme najděte si čas a běžte k volbám. Volte rozumně a uvážlivě, protože vybíráte budoucnost pro příští generace lidí v naší krásné zemi. Podpořte svým hlasem pronárodní síly v Evropě a podpořte tak naše právo na budoucnost.***

Čtěte také: Evropa ano, EU ne!

Jeden komentář

  1. No i když jsme čekali lepší výsledky,dopadlo to v rámci možností slušně.SPD má dva mandáty Generál Zbyněk Blaško a Ivan David.Palec nahoru. Pravdoláskaři se sice udrželi ale nevyhráli….No dobře to dopadlo v Maďarsku a Polsku většina konzervativních vlastenců uspěla.Jinak je fajn že Lepenová zvítězila ve Francii a Farange ve Velké Británii jeho strana pro Brexit,
    No postupujeme pořád dopředu.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..