Prohlášení Generace Identity k událostem v Bruselu 22. března 2016

Bruselská čtvrť Molenbeek v listopadu 2015
Bruselská čtvrť Molenbeek v listopadu 2015. Co se změnilo, k čemu to pomohlo? Stop imigraci – zelenou repatriaci! Pevnost Evropa!

Dnes ráno a dopoledne došlo k dalším teroristickým útokům namířeným proti Evropě, tentokrát v belgickém Bruselu. Atentáty na letišti a v metru si vyžádaly nejméně 34 mrtvých a více než 200 zraněných.

Je nám velmi líto zmařených životů lidí, kteří zaplatili krutou daň za naivitu politiků a části svých spoluobčanů. Dlouhodobě upozorňujeme  že masivní vlna imigrantů neevropského původu  je nesmírným bezpečnostním rizikem, jak nám již dříve ukázaly události 13. listopadu v Paříži a dnes v Bruselu, jak je to zřejmé v západoevropských městech každých den ve stovkách či tisícovkách takzvaných no-go zónách, do kterých Evropanům není radno vkročit.

Je nutné důrazně říci, že velkou část viny na těchto událostech nesou evropští politici a všichni ti, kdo namísto obrany Evropy vítají a podporují invazi neevropských imigrantů. Krev obětí z Bruselu je i na jejich rukách!


Je naprostým výsměchem mrtvým, zraněným a pozůstalým, když takzvané elity volají po větší toleranci, namísto toho aby se snažily podobným událostem zabránit.

Bojiště se přenáší do Evropy. Žádáme odpovědná místa, aby byly uzavřeny vnější i vnitřní hranice Evropy, ukončen příliv imigrantů a zahájena reemigrace těch, kteří již v Evropě jsou. Nedovolme, aby se podobné události opakovaly, nedovolme, aby Evropané umírali kvůli nezodpovědné politice garnitury Evropské unie a některých jednotlivých států!

Ztotožňujeme se s návrhy německého novináře a politického komentátora Manuela Ochsenreitera, který prohlašuje, že dokud čelní evropští a světoví politici nepřijmou následující opatření, tak nemají právo si stěžovat na události v Bruselu:

– Ukončení destabilizace jiných zemí (např. Sýrie nebo Libye).

– Ukončení podpory teroristů v zahraničí, maskovaných za „umírněnou opozici“, stejně jako v jejich zemích.

– Ukončení politiky „otevřených dveří“ Angely Merkelové a proimigrantského gangu, sdruženého kolem ní.

– Ukončení označování zemí východní a střední Evropy, které se méně angažují  v destabilizačních aktivitách v Evropě a ve světě, za „fašistické“ jen proto, že se rozhodly uzavřít své hranice a stojí v opozici proti politice Angely Merkelové.

– Ukončení masové imigrační vlny do Evropy, maskované za „uprchlickou krizi“.

– Ukončení nazývání legální vlády v Sýrii za „režim“ nebo „diktaturu“. Zahájení těsné a intenzivní spolupráce v bezpečnostních otázkách s Damaškem, včetně pozvání odborníků ze syrských vojenských zpravodajských služeb, s jejichž pomocí by došlo k vyčištění uprchlických táborů, rozesetých po celé Evropě, od teroristů.

Je však více než evidentní, že evropské vlády a politici nejsou ochotni, anebo schopni, tyto nezbytné kroky učinit. Jediné čeho jsou schopni a co nám opakovaně nabízí, jsou plané výzvy po jednotě a k modlitbám. Neustále opakují mantru, že teroristické útoky jsou dílem zfanatizovaných „jednotlivců“ a že nejlepším způsobem, jak těmto fanatikům čelit, je vyměnit si ikonku na sociálních sítích.

Proto je zřejmě prvním nezbytným krokem, který musí učinit všichni, jimž leží bezpečnost Evropy a zachování její identity na srdci, vyměnit politiky dříve, než oni vymění nás!

Konec imigrace – začátek reemigrace! Pevnost Evropa!

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..