Akce na podporu V4

Identitární aktivisté v den, kdy si připomínáme sté výročí vzniku samostatného Československa, sehráli v centru Prahy pouliční divadlo reagující na aktuální problémy českých zemí a celé Evropy. Scénka znázorňovala chování Evropské unie vůči středoevropským zemím, které se odmítají podílet na imigračním šílenství, či se staví proti jejich národy ničícím ideologiím. Jakékoliv vydírání národních vlád Polska, Maďarska či České republiky ze strany unijních orgánů je zcela nepřípustné!

Země ve středu Evropy pojí společná historie, ať už v dobrém nebo zlém. Vládly nám příbuzensky spřízněné panovnické rody, byli jsme v různých periodách občany stejných říší či států, moderní genetické testy prokazují blízkou příbuznost středoevropské populace, o blízkosti kulturní navzdory všem místním rozdílům a specifikům nemluvě.

Ano, naši předci proti sobě někdy také bojovali a ještě v nedávné minulosti byly mezi námi spory (často žabomyší). Přes mnohé problémy našich zemí, které jsou do jisté míry dědictvím 40 let neúspěšného budování komunismu, ale také následné snahy o budování divokého kapitalismu, je v současné době střední Evropa nejzdravějším orgánem chřadnoucího těla kdysi mocné evropské civilizace. V den, kdy si připomínáme vznik samostatného Československa, začátek důležité, nicméně zdaleka ne jediné kapitoly historie českého národa tímto voláme po vzájemné solidaritě a úzké spolupráci národů střední Evropy. Je třeba zcela odhodit všechny staré spory a spolupracovat v boji za budoucnost a obranu identity našich národů.

Učiňme (nejen) střední Evropu opět velkou!

Jeden komentář

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..