Podpora zvířecího azylu a útulku Sirius v Záhoří u Písku, II.

Bezmála před dvěma měsíci jsme pomocí sociální sítě oznámili, další z řady solidárních akcí podpory. Cílem naší společné podpory byl tentokrát zvířecí azyl Sirius, kterému jsme i s Vaší pomocí pomáhali minulé Vánoce. Termín konce sbírky se pomalu blížil ke konci a nám už bylo jasné, že se sejde opět v celku slušná cifra, která pomůže na tom správném místě.


Za deštivého počasí jsme tedy vyrazili směr Záhoří u Písku. Tam už na nás čekala paní Gašparýková s pomocnicí, které nás po celém útulku provedli. Byli jsme informování o řadě novinek, které se v domově od naší poslední návštěvy udály.

Tak například v současné době je v domově něco málo přes 70 psů a 80 koček. Spousta zvířat je jen stěží socializovatelná, takže by jiný domov hledala jen marně.

Ve sbírce se nakonec vybralo rovných 5 000,- Kč, které byly rozděleny následovně. Za 3 400,- Kč byla nakoupena pomoc v podobě psího a kočičího žrádla. Zbylých 1 600,- Kč bylo majitelce předáno na případné výlohy spojené s veterinářem. Velice milé bylo sledovat, že majitel zverimexu, ve kterém jsme část žrádla nakupovali nám po informování, že jde o podporu útulku značně snížil celkovou cenu a ještě zdarma přidal nějaké pamlsky navrch.

Závěrem bychom chtěli za celý kolektiv organizátorů sbírky moc poděkovat všem, kteří se na této pomoci jakkoli spolupodíleli. Bez vás by to nikdy neproběhlo v tak velkém rozsahu. Od paní Gašparýkové vám všem máme vzkázat ohromné poděkování za pomoc. Za nás můžeme slíbit, že letošní rok zde nejsme jistě naposledy!

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..