Podpora zvířecího azylu a útulku Sirius v Záhoří u Písku, II.

Bezmála před dvěma měsíci jsme pomocí sociální sítě oznámili, další z řady solidárních akcí podpory. Cílem naší společné podpory byl tentokrát zvířecí azyl Sirius, kterému jsme i s Vaší pomocí pomáhali minulé Vánoce. Termín konce sbírky se pomalu blížil ke konci a nám už bylo jasné, že se sejde opět v celku slušná cifra, která pomůže na tom správném místě.


Za deštivého počasí jsme tedy vyrazili směr Záhoří u Písku. Tam už na nás čekala paní Gašparýková s pomocnicí, které nás po celém útulku provedli. Byli jsme informování o řadě novinek, které se v domově od naší poslední návštěvy udály.

Tak například v současné době je v domově něco málo přes 70 psů a 80 koček. Spousta zvířat je jen stěží socializovatelná, takže by jiný domov hledala jen marně.

Ve sbírce se nakonec vybralo rovných 5 000,- Kč, které byly rozděleny následovně. Za 3 400,- Kč byla nakoupena pomoc v podobě psího a kočičího žrádla. Zbylých 1 600,- Kč bylo majitelce předáno na případné výlohy spojené s veterinářem. Velice milé bylo sledovat, že majitel zverimexu, ve kterém jsme část žrádla nakupovali nám po informování, že jde o podporu útulku značně snížil celkovou cenu a ještě zdarma přidal nějaké pamlsky navrch.

Závěrem bychom chtěli za celý kolektiv organizátorů sbírky moc poděkovat všem, kteří se na této pomoci jakkoli spolupodíleli. Bez vás by to nikdy neproběhlo v tak velkém rozsahu. Od paní Gašparýkové vám všem máme vzkázat ohromné poděkování za pomoc. Za nás můžeme slíbit, že letošní rok zde nejsme jistě naposledy!

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..