Místopředseda maďarské vlády o imigraci: Maďarské děti by se měly narodit na maďarské půdě

Zsolt Semjén
Zsolt Semjén

Místopředseda maďarské vlády Zsolt Semjén, který rovněž zastává post předsedy parlamentní Křesťanskodemokratické lidové strany (KDNP) prohlásil při představení maďarského vydání knihy Pascala Fontaina Evropa ve 12 lekcích v Budapešti, že míchání přistěhovalecké otázky s pozváním zahraniční pracovní síly a demografickou otázkou má katastrofické následky.

Rovněž dal do protikladu zdravý rozum a „věčné hodnoty“ zastupované křesťanskou demokracií s morálním relativismem a doktrinářskými postoji „gangu osmašedesátníků“ o kterém uvedl, že v současné době ovládá byrokracii Evropské unie.

Místopředseda vlády zdůraznil, že demografické problémy musí být vyřešeny státy samotnými a označil státní podporu pro maďarské děti narozené na maďarské půdě za „samozřejmost“. Podle jeho názoru, dovolení vstupu do země masám Neevropanů, v kulturním a etnickém smyslu, na základě demografických důvodů, může mít nepředvídatelné následky. „Tuto chybu můžeme udělat jen jednou […] poté s nimi budeme nuceni žít pospolu a to nejen my, ale i naše děti a vnoučata“, prohlásil.

Článek Deputy PM On Immigration: Hungarian Children Should Be Born On Hungarian Soil vyšel na stránkách Hungary Today 11. března 2016.

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.