Letní festival v Halle a řádění levicových bojůvek


V sobotu 20. července se v Halle konal letní festival, ten měl být doplněn demonstrací v duchu „Es bleibt unsere Heimat – Europa verteidigen“, ovšem skupina levicových extremistů byla připravena demonstraci za každou cenu zabránit.

Během protestů antify došlo znovu k násilným výtržnostem, zraněním a vandalismu. Oficiální policejní zpráva mluví o jednom hořícím autu, několika zraněných lidech a poškozených věcech.

Už dva dny před plánovanou akcí byla zapálena dvě auta patřící aktivistům z Lipska a Rostocku.

Bojovníci za tolerantnější a svobodnější svět o sobě dali vědět ještě v sobotu, kdy lehl popelem automobil berlínského aktivisty.

Zároveň s protesty se levicoví extremisté pokoušeli vloupat do bytů 3 patriotů. Také dům spolku Germania byl terčem levicové agrese.

Stoupenci antify blokovali taktéž cestu, kudy měla vést plánovaná demonstrace a pokoušeli se proniknout skrze policejní blokádu (video). Mimo to byly na IB sympatizanty házeny kameny, lahve a dokonce i kyselina máselná. Podle německého deníku Bild vedla policie vyšetřování kvůli porušení zákona o výbušninách.  

Protože levicoví extremisté blokovali i všechny přístupy k akci IB v Adam-Kuckhoff-Straße a policie nebyla schopná situaci uklidnit, byla spousta patriotů držena na nádraží. Nakonec byla demonstrace zrušena, protože nemohla být zaručena bezpečnost účastníků.

Fotky dokazují, že si antifašisté už před demonstrací udělali zásoby s dlažebními kostkami, aby je mohli házet na sympatizanty identitářů. K tomu byly blokovány sanitky, které se snažily dostat ke zraněným aktivistům a policejním úředníkům.

Média násilí zamlčují

Média samozřejmě levicové násilí bagatelizují nebo o nich zcela mlčí. Například německé noviny Mitteldeutsche Zeitung nazývají násilné výtržnosti jako „symbol otevřenosti světu“ a německý Spiegel je nezmiňuje ani jediným slovem. Znovu se ukázalo, že je v Německu měřeno dvojím metrem.

Na jedné straně jsou antifašisté připravení k násilí označeni jako „symbol otevřenosti světu“ a naproti tomu jsou patrioti, kteří chtějí pokojně demonstrovat jen kvůli tomu očerňováni a kriminalizováni, protože se angažují za jejich vlast a bezpečnou budoucnost.

Přesto se  účastníci nenechali zastrašit a uspořádali vydařený letní festival, který dělal čest svému jménu. Díky krásnému počasí, velkému výběru letních nápojů, dobrot z grilu, ale hlavně za účasti podobně smýšlejících aktivistů z celé Evropy šlo ve výsledku o velice povedenou akci, které výborně symbolizovala nezlomného identitárního ducha!


Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..