Identitářské hnutí odsoudilo politiku a média

links_x

Mnoho nepochopitelného se událo včera v průběhu demonstrace. Ze strany protiakce létaly kameny, dělobuchy, skleněné lahve jak na policisty tak i na identitáře. Povícero osob bylo zraněno. Vzhledem ke zkušenostem ohledně násilných trestných činů v předchozích letech, nemělo být pořádání protidemonstrace umožněno. Důchodce Ludwik K. ze Štýrska byl zasažen skleněnou lahví, tak že musel být hospitalizován přes noc s otřesem mozku a tržně zhmožděnou ránou. Vídeňan Max S. (24) byl zasažen kamenem a utrpěl tržnou ránu. Obzvláště tragický byl útok na hamburského identitáře Maxe N. Ten byl zasažen do hlavy velkým kamenem a vnitřně krvácel, v důsledku čehož musel být ihned operován. Nespočet modrých fleků a ran vedle toho není hodno ani zmiňovat.

Přestože ze strany identitářů nevzešlo žádné násilí, je možné číst v médiích ty nejabsurdnější historky. Žurnalisté, kteří sami byli přítomni, postrádají veškerou novinářskou etiku, zcela nezpůsobně obelhávají své čtenáře. Deník Der Standart otočil pravdu o 180stupnů a tvrdil, že to identitáři vrhali předměty po svých odpůrcích. Vyznamenal se ovšem i Kurier, který zraněné identitáře vydával za protidemonstranty. ZIB označil vlastence za neonacisty, protože se odvážili vyjít do ulic za „Domov, Svobodu, Tradice“.

Zdůrazňujeme, že novináři dorazili nikoliv proto aby informovali o masivním násilí levičáků na pokojných vlastencích, nýbrž aby šířili zášť proti patriotům. Prohlášení politiků jsou též nepochopitelná. Ministr vnitra Sobotka (ÖVP – Lidová strana Rakouska) se nechal slyšet, že přestupky identitářů odsuzuje co nejpřísněji. Odsuzováno není přitom ohromné násilí levičáků vůči policii a identitářům, ale přestupky které se nestaly. Za násilníky se hned postavili i zelení, o čemž je zbytečné dále ztrácet slova. Vlastenci tak nebyli vystaveni jen masivnímu násilí, když chtěli užít svého shromažďovacího práva a své svobody projevu, byli však médii a politiky hanebně pošpiněni a odsuzováni. Je jasné, jaký obrázek zde o médiích i politice bude šířen. Je jen na nás učinit právní kroky.

Svoboda a tolerance pod praporem SSSR. I takovéto obrázky jste včera mohli v táboře protiakce zahlédnout.
Svoboda a tolerance pod praporem SSSR. I takovéto obrázky jste včera mohli v táboře protiakce zahlédnout.

Média a politici jsou spoluvini svým lživým překrucováním, že se levicově extrémistické scémě v Rakousku daří jako i jejím projevům ve formě teroru proti patriotům. Nebudeme nadále snášet, abychom byli neustále haněni jako „neonacisté“, jen protože hájíme hodnoty a zachování naší identity. Přebíráme též všechny náklady, které v důsledku útoků levicových extrémistů na naše přátele a spolubojovníky vyvstaly. Jde o letecké poplatky pro matku raněného Maxe a jiné poplatky v důsledku zbabělých útoků. Prosíme proto naléhavě o příspěvky. Žaloba vůči ORF je zatím odhadována na 15 tisíc Euro. Odškodnění pro raněné nelze zatím odhadovat.

Jsme v ulicích za vás. Za vás nastavujeme své tváře, potíme se a krvácíme, abychom srdnatě znovudobyli ulice Vídně. Přebíráme náklady za naše lidi a žalujeme ORF.

Prosíme přispějte:

Paypal: spenden@iboesterreich.at

Verein zur Erhaltung und Förderung der kulturellen Identität (Spolek za zachování a podporu kulturní identity)

IBAN: AT82 1400 0018 1095 3671

BIC: BAWAATWW

Zdroj: iboesterreich.at

 

3 komentáře

  1. Toto jsou porodní bolesti naší revoluce.Vždycky před tím než nacionalisté dosáhli nějakého vítěství museli dát nějakou oběť.Ano bez obětí to nejde.Musíme jít do útoku do první linie.I když možná nějací naši lidi padnou tak stejně to bílá veřejnost pochopí.Musí se jít pořád do předu a nenechat se odradit.Ve zprávách nám pravdu stejně neřeknou,tak je třeba jí šířit takto.Ještě chvilku se takové věci budou dít až se to vystupňuje a EU padne.Ty nejtěžší boje nás teprve čekají. Neztrácejme naději ve vítěství!

  2. jedina moznost jak zkoncit tohle silenstvi je po evropsku, lidsky odhlasovat vystoupeni z EU. bydlel jsem sedm let v anglii a to co se tam deje se nikdy nesmi stat u nas.

    1. souhlasím, pokud by bylo referendum, tak se ukáže… a lidem jako kníže, nebo Telička by do smíchu asi nebylo

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.