Generace Identity proti masové imigraci a islamizaci Evropy

Generace Identity Národni demokracie Praha 6. února 2016
Generace Identity na pražské demonstraci Za Evropu bez EU 6. února 2016

V sobotu 6. února 2016 podpořili aktivisté Generace Identity hned několik demonstrací proti masové imigraci a islamizaci Evropy. V Praze jsme se zúčastnili demonstrace hnutí Za naši kulturu a bezpečnou zem a Národní demokracie Za Evropu bez EU. Posléze žlutočerné vlajky se spartskou lambdou zavlály také na akci Bloku proti islámu Hrozba islamizace ČR, která byla součástí celoevropské série protestních akcí. Na další akci v Brně, pořádané organizací Islám v ČR nechceme, vystoupil s projevem náš aktivista Aleš Zelinka. Přestože se s pořádajícími organizacemi v řadě věcích neshodneme, musíme ocenit jejich vstřícný přístup a ochotu ke spolupráci a jsme i do budoucna připraveni jejich akce zaměřené proti aktuální invazi do Evropy podpořit.

Ve stejný den nezaháleli ani naši kamarádi v dalších evropských zemích. Němečtí a rakouští identitáři se ve velkém počtu účastnili manifestací iniciativy PEGIDA. Čelní představitel vídeňských identitářů, Martin Sellner, měl projev před tisíci posluchači v domovském městě PEGIDY, Drážďanech. Je obtížné odhadnout, kolik bylo v sobotu v ulicích celkově demonstrantů. Samotná policie i média připouští 8 tisíc, pravděpodobnější verze je přes 10 tisíc demonstrantů.

Bez ohledu na to, jaké výhrady máme k jednotlivým organizacím, jsme připraveni jejich akce vždy podpořit, pokud o to budou stát.

Generace Identity Brno
Zástupce Generace Identity na brněnské demonstraci pořádané organizací Islám v ČR nechceme 6. února 2016.

 

Identitäre Bewegung Österreich Martin Sellner
Zastupce rakouských identitářů Markus Sellner na drážďanské demonstraci hnutí PEGIDA 6. února 2016.

 

Generace Identity v ulicích Prahy.
Generace Identity v ulicích Prahy.

 

Generace Identity v ulicích Prahy.
Generace Identity v ulicích Prahy.

 

Generace Identity Propagace Letáky
Generace Identity v ulicích Prahy.

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.