Aktualizováno: Další represe francouzského státu vůči identitářům

Aktivisté francouzské Generace Identity Romain, Clément i statečná mladá maminka Anaïs o jejichž zatčení kvůli aktivní účasti na misi projektu Defend Europe jsme informovali včera, jsou na svobodě.

Dlouhé vyslýchání a nátlak ze strany policie mladé Galy jen utvrdil v jejich odhodlání dále bojovat za budoucnost své země a naší Evropy. Nicméně lze předpokládat, že snaha slábnoucího Macronova státu, který se těší čím dál slabší podpoře Francouzů, perzekvovat vlastence, tím nekončí.

Pokud Vás zajímá, dění okolo francouzské pobočky identitárního hnutí můžete sledovat například na FB profilu.

Nebo na osobním profilu jejího mluvčího Romaina.

***

Francouzskou justicí byli vzati do vazby mluvčí Génération Identitaire Romain Espino, prezident Clément Gallant a Anaïs Lignier, která je v současné době v 8 měsíci těhotenství. Důvodem jejich zadržení je účast na ochraně francouzsko-italských státních hranic v prostoru Alp, kudy proudili imigranti z jihu do Francie. Anaïs je mladou matkou jeden a půl ročního dítěte a v současné době je v osmém měsíci těhotenství!

Několik hodin před tím, než byli čelní představitelé GI vzati do vazby, ministr vnitra Christophe Castaner oznámil, že 130 džihádistů z Islámského státu bude repatriováno ze Sýrie zpět do Francie.

Česká pobočka GI v reakci na tyto totalitní praktiky francouzské vlády v následujících dnech chystá protestní akci na podporu vězněných kamarádů. Pro bližší informace sledujte náš web a facebook.


Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..