Angela Merkelová – za zničení Evropy cenu?

Voorpost Merkel Middelburg
Dne 21. dubna si přijede Angela Merkelová do nizozemského Middelburgu pro cenu. Aktivisté Voorpost budou proti této hanbě protestovat.

Dne 21. dubna bude v nizozemském Middelburgu udělena Cena čtyř svobod (The Four Freedoms Awards) Institutu Franklina a Eleonory Rooseveltových německé kancléřce Angele Merkelové. Podle slov Institutu je vyznamenání Čtyř svobod „každoročně udělováno mužům, ženám a organizacím, jejichž činy demonstrují přihlášení se ke čtyřem principům,“ které americký prezident Roosevelt vyhlásil ve svém historickém projevu o stavu Unie ke Kongresu 6. ledna 1941 -Svobodě slova a přesvědčení; Svobodě vyznání; Svobodě od nedostatku a Svobodě od strachu.

Otázkou je, jestli si Angela Merkelová toto vyznamenání zasluhuje za svoji sebenenávistnou politikou, kdy rozhodně neosvobodila německé ženy od strachu z obtěžování a sexuálního napadení (Kolín a další německá města), nebo kdy rozhodně nepodpořila svobodu slova dohodou s korporacemi Google, Facebook a Twitter (které „budou ze svých webových stránek do 24 hodin mazat nenávistné příspěvky xenofobní a rasistické povahy“). O tom, kdo bude rozhodovat co je xenofobní svědčí zpráva ČTK, která uvádí: „Nová dohoda [německé vlády a výše zmíněných korporací, pozn. GI] usnadňuje uživatelům internetu a protirasistickým organizacím hlásit nenávistné výroky odborným týmům tří internetových společností.“ Další palčivou otázkou rovněž je, proč se Angela Merkelová nezajímá více o zprostředkování svobody od nedostatku německým občanům a namísto toho slibuje „dostatek“ všem, jen ne vlastním lidem.

Angela Merkelová
Myslela jsem to upřímně…

A proto nejen voliči v třech německých spolkových zemích – Sasku-Anhaltsku, Bádensku-Württembersku a Porýní-Falcku – dali včera najevo svůj nesouhlas s politikou Angely Merkelové – nesouhlas s její protievropskou politikou se zvedá i v dalších zemích.

Z tohoto důvodu i kamarádi z nizozemsko-vlámské organizace Voorpost pořádají protest proti udělení ceny Merkelové v Middelburgu 21. dubna 2016, kde budou požadovat ocenění „Frau Katastrophe“ ne cenou americké nadace, ale křeslem u Mezinárodního soudního tribunálu v Haagu.

Podpořte naše přátele účástí na tomto protestu, nebo i jen symbolicky sdílením této akce svým přátelům.

Společně proti Velké výměně!

Angela Merkelová
Každému, co jeho jest!

Jeden komentář

  1. svoboda slova, ale s cenzurou medii … svoboda vyznani, ale jen muslimskeho … svoboda od nedostatku, ale jen pro nelegalni pristehovalce, ktere ani stat neregistruje … svoboda od strachu z pravniho postihu za trestne ciny …

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..