Zbytečná hysterie kolem šibenice

Navštívil jsem demonstraci proti imigraci a od té doby se v této zemi necítím bezpečně. Dvojice pánů ve středním věku, evidentní tátové od rodiny si na demonstraci přichystali šibenici.

Během demonstrace jsem se cítil relativně v bezpečí, ale díky kvalitně odvedené práci našich bezesporu kvalitních novinářů, sluníček, levicových skoro intelektuálu, pravicových reformovaných taky skoro intelektuálů a vůbec všech intelektuálů, pracujících nejlépe ve státním sektoru za naše nepoctivě vydělané peníze jsem si uvědomil, jak moc velké nebezpečí hrozilo nejen mně, ale každému občanovi téhle země. V mém oblíbeném filmu Pelíšky se podávala výzva říkající něco o proletářích. Já bych k tomu stejnému vyzval všechny tyhle skoro humanisty.

Komunisté jsou zděšeni ze šibenice
Když jsem četl vyjádření nejmenované poslankyně za komunistickou stranu, která byla naprosto zděšena tím, že si někdo dovolil vyzývat recesistickou formou k trestu smrti za vlastizradu, myslel jsem, že je to vtip. Nebyl. Její zděšení naprosto chápu, poslankyni pravděpodobně trochu ujel vlak a po večerním sledování Óčka a tematickém programu „back in 50´s“ si spletla století a chtěla pouze upozornit na fakt, že tenkrát se ten paragraf jmenoval jinak. V tomhle případě by jí mohla klidně poradit kolegyně Semelová, která boj za pracující třídu v současnosti omezila na velmi aktuální a zcela správné posmrtné kopání do Milady Horákové. Já osobně jsem zděšen, že komunisté jsou zděšeni ze šibenice. Mám trochu strach, aby se příště nelekli třeba znárodňování a nebo, aby se Babiš nelekl médiokracie či plutokracie.

ČSSD je zděšena ze šibenic
Sociální demokracie nelenila a hned několik jejich poslanců vyjádřilo upřímné znepokojení nad existencí šibenice na demonstraci. Nevím, jestli se nějak vzájemně na stranické poradě v poslanecké kantýně u řízku a piva za socialistickou cenu dvanácti korun hecovali k prohlášení nebo chytli prostý strach, ale vyjádření byly skutečné skvosty. Prohlášení postupně gradovaly a bylo z nich cítit čím dál tím větší hrdinství našich udatných rytířů. Bohouš tomu nasadil korunu a jeho prohlášení vypadalo skoro tak, jak když mu odmítači multikulturalismu odstřelují denně barák, u sousedů má rozmístěné na střechách odstřelovače sám Tomio a Brichta velí tankové divizi , která se mu u vily snaží prorazit vrata do dvora. Z poslaneckých náhrad si už Bohouš nekupuje saka, ale moderní neprůstřelné vesty. Jen doufejme, že mu někdo nedodá padáky naší české armády. Mohli by jsme taky o rytíře přijít.

Bohouš je ale pravý muž s modrou krví a vydal prohlášení, že si rozhodně nehodlá nadělat do trenek. Škoda jen, že se podobně nezachoval i v případě kvót od Bruselu. Tam si bohužel Bohouš poprdkal trenky ještě dřív, než vůbec vystoupil z letadla. Senzační úspěch, který nám dovezl byl skoro tak dobrý jako zlato z Nagana. Kvóty sice odmítl, za to uprchlíky přijmeme zcela dobrovolně a o to víc. Dalo by se říct, že to je sice dál, ale o to horší cesta.

Někteří poslanci ČSSD se podivovali nad tím, jak si někdo může dovolit vzít šibenici na demonstraci a tam vyzývat k trestání vlastizrady smrtí. Je to zajímavé, ale na odborové demonstraci před pár lety, kde byli výše zmínění poslanci také, měli šibenici a chtěli věšet tehdejší pravicovou vládu. Nevím, jak si to vysvětlit, ale pravděpodobně si prostě sedláci nemůžou dovolit to, co šlechta. U šibenice je to prostě celé o tom, jestli jste v minulosti něco rozkradl nebo ne. Pokud jste rozkradl tenhle stát, pak šibenici mít můžete. Pokud ne, tak táhni makat a nevyhrožuj šlechtě.

Zelení jsou zděšeni

Zelení naštěstí situaci zachránili a postavili se do cesty náckům. Výčet aktivit je na 40 lidí celkem slušný. Porušení zákona o shromažďování, neuposlechnutí výzvy, nepotrestané vrhání vajíček na Okamuru a jedno napadnutí veřejného činitele. Jejich transparenty s nápisy „Nikdo není nelegální“, tak dostávají relativně zcela nový rozměr. Příště by se mohlo použít „žádné porušení zákonu není nelegální“.

TOP09 je zděšena
Poslankyně za TOP09 je zděšena. Je to podle ní v rozporu s lidskými právy a demokracií. Vážená poslankyně, v rozporu nejen s lidskými právy, ale i s rezolucí OSN o bezletové zóně bylo hlavně bombardování a umělé svržení Kaddáfího v Libyi. Váš předseda tehdy prohlásil, že začíná nová etapa svobodné Libye.

Všichni jsme z té nové etapy nadšeni. Brát uprchlíky a mluvit o lidských právech, když jste před 3 lety házeli na ty samé lidi bomby je jako někoho zavraždit a pak mu milosrdně poslat věnec na hrob.

I já jsem zděšen
I já jsem zděšen z toho jaký vznikl novodobý lidový tribunál pro posouzení teoretického trestného činu těchto dvou osob za naprostou hloupost. Jsem zděšen, že místo toho, aby politici řešili, proč je lidé chtějí věšet, řeší, jak si mohli dovolit šibenici mít. Novodobá šlechta si zkrátka vsugerovala , že je naprosto nedotknutelná a stejně jako stará šlechta, občas musí potlačit vzpouru sedláků.

Ať to policie vyšetří!

Nezbývá než dodat, že doufám, že policie celou věc prošetří. Vzhledem k tomu, že dva zmínění požadovali zvýšení trestu za vlastizradu, nic jim nehrozí. Je to zcela legitimní. Alarmující je, že to nedochází lidem jako je Chovanec nebo Sobotka. Je velmi smutné, když nekompetentní sedí na pozicích, kterým nerozumí.

Ještě stále se nacházíme nebo by jsme se alespoň měli nacházet v právním státě. A vzhledem k tomu, že vlastizrada skutečně trestná je a trestá se dokonce až výjimečným trestem, nebyla žádost o zvýšení trestu žádným prohřeškem. Zcela určitě jí soud(nebo spíše ještě předtím policie) shodí ze stolu a jediný výsledek bude, že z daní zaplatíme další zbytečnost. Na takovém požadavku totiž nic trestného, ostatně trestu smrti se spousta lidí domáhala i pro zločince, kteří ublížili dětem. Byl snad tehdy takový požadavek(po hrůzném aktu v Jihlavě) tr. činem? Ne nebyl a nebude ani nyní.

Doba lidových soudů byla v jiném století, příště tedy radši bez těch hysterických reakcí. Bude zajímavé sledovat, zdali se pak ti, co tvrdili, že došlo k porušení zákona alespoň omluví.

Nejzajímavější na celé záležitosti byla posloupnost událostí. Šibenice s požadavkem na trest smrti pro vlastizradu – Sobotkova reakce „nenechám se zastrašit“. Zdá se, že Sobotka si uvědomuje, že je vlastizrádce.

Na závěr už snad jen dodávám fotografie Tomáše S., zadrženého na demonstraci z hloučku strany Zelených. Jak je vidět, někdo skutečně totalitní ideologie rád.

468211_article_photo_ugKC6Dn0_600x

Glosa původně vyšla na blogu aktivisty GI Michala Urbana.

Video
Facebook

❗ Pět let od obsazení mešity v Poitiers ❗
Dnes je tomu 5 let, co se začal psát příběh fenoménu s názvem Géneration Identitaire. Přesně 20. října 2012 došlo k obsazení střechy mešity v Poitiers, na které aktivisté nově vzniknuvšího hnutí vyvěsili transparenty "Výstavba mešit, imigrace - referendum!" Géneration identitaire" a "732", symbolizující 1280 výročí od památné bitvy, při které francká armáda vedená králem Karlem Martelem porazila dvacetitisícové vojsko arabského chalífátu a odvrátila hrozbu invaze muslimů na náš kontinent. Právě na místě, kde probíhala tato bitva dnes stojí jedna z více než dvou a půl tisíce mešit na území Francie. Hnutí tak o sobě dalo touto akcí světu vědět, že s mladou generací Evropanů vládnoucí garnitura musí počítat jako hlasem vzdoru, který bude burácet na obranu našich tradic, za naši budoucnost. Po tomto činu, o kterém informovala mnohá francouzská i světová média došlo k postupné expanzi hnutí se symbolem lambdy do Německa, Rakouska, Itálie a České republiky... do roka od akce v Poitiers.

Pokud ani tobě není lhostejná budoucnost naší vlasti a máš chuť se přidat do řad lidí, kteří sdílí stejné principy, kontaktuj nás a na příští akci nám můžeš stát bok po boku.
►www.generace-identity.cz
►generaceidentity@gmail.cz
Generace Identity Severní Čechy
Generace Identity Jižní Čechy
Generace Identity Západní Čechy
Generace Identity Brno
Generace Identity Ostrava
Generace Identity-Východ
... See MoreSee Less

View on Facebook

++Naše prohlášení k parlamentním volbám 2017++

Opakovaně jsme uvedli, že je nám velmi vzdáleno liberální pojetí demokracie, podle kterého se má politická aktivita občana omezit pouze na volební účast jednou za čtyři roky. Navzdory tomu, že se domníváme, že mnohem důležitější, je dlouhodobý občanský aktivismus a metapolitický a kulturní boj o jednotlivá srdce a mysli, vyzýváme naše příznivce, aby šli k nadcházejícím parlamentním volbám a volili tam subjekty či kroužkovali jednotlivce, kteří zastávají postoje blízké názorům identitárního hnutí. Na rozdíl od kamarádů z Rakouska, Německa či Francie máme situaci o něco těžší v tom, že zde nemáme jednu velkou pro-národní stranu, ale scéna je značně rozdrobená a některé projekty působí poněkud bizarním dojmem. Přesto jsou zde strany a osobnosti, které zastávají rozumné postoje a nadřazují národní zájem nad neexistující univerzální lidská práva, hájí tradiční rodinu, odmítají falešné rovnostářské teorie a multikulturalismus, netrpí nenávistí vůči vlastní kultuře a národu, dokáží odlišit Evropu od EU a nemají žádné škraloupy z minulosti. Výsledky voleb v řadě evropských zemí jasně napovídají, že identitární myšlenky nabývají na síle. Důkazem toho je vzrůstající hysterie našich nepřátel.
Ukažme, že čerstvý vítr začíná vát i u nás.
... See MoreSee Less

View on Facebook

++Rakouská mládež volí vlastenecky++

Analýza voleb ukazuje, že většina voličů mladších 30 let se v Rakousku jasně rozhodla pro vlastenectví. FPÖ (Svobodní) i ÖVP (Lidovci) v předvolební kampani slíbili změnu v azylové a přistěhovalecké politice. Obě strany Rakušanům slíbily zastavení nezákonné masové migrace a zajištění státních hranic.
Volby sice dopadly tímto dobrým výsledkem, nicméně i nadále budeme sledovat počínání obou stran a kontrolovat, zda-li své sliby plní.

Sledujte naše rakouské kolegy na jejich stránce Identitäre Bewegung Österreich
... See MoreSee Less

View on Facebook
17. listopad 17th July Berlin 28. říjen Acta non verba Adam Berčík AfD Afghánistán Akce Aktivismus Alain de Benoist Alexander Markovics Alternative Right Americké volby Amerika.org Angela Merkelová AntiEU Antifa Antiliberalismus Antirasismus Arktos Arnaud Delrieux Astraea Autonomní sociální centrum Klinika Barevné revoluce Belgie Beo.sk Berlín Blokace Blokáda Blokády Bojkot Brady Breitbart Brett Stevens Brexit Brno Brusel Budapešť Calais Camus Casuals against Terrorism Celoevropská demonstrace Charlottesville Christopher Gérard Clinton Council of European Canadians Counter-Currents Czexit Daniel Friberg David Černý Defend Europ Defend Europe Demo Demo Berlin Demokracie Demonstrace Diskuze Dominique Venner Donald Trump Donate Dánsko EFSK Ekologie Ekonomika Ekonomismus Enric Ravello Barber Erdogan Ernst Jünger Etnomasochismus Etnopluralismus EU Europe Evropa Evropská fronta solidarity pro Kosovo Evropská unie Evropské hnutí Feminismus Fenek Solère Fidesz Flandry Fortress Europe Francie Front National Funeral Generace Generace Identity Generace Identity - Jižní Čechy Generace Identity - Severní Čechy Generace Identity - Západní Čechy Generace Identity – Východ Generace Solidarity George Soros Global Independent Analytics Glosa Glosy Grafika GRECE Guillaume Faye Génération Identitaire Génération Solidaire Górny Śląsk Herman Hillary Historie Hodina Země Holandsko Homosexualita Horní Slezsko Hungary IBÖ Idea Identita Identity camp Identitární kemp Identitás Generáció Identitářství Identitäre Bewegung Deutschland Identitäre Bewegung Österreich Ideozločin Imigrace Imperialismus Institut Iliade Irák Islamizace Evropy Islám Itálie Izrael Jakub Svoboda Jan Palach Japonsko Jared Taylor Jean-David Cattin Jean-Yves Le Gallou Jean Raspail Jemen Jižní Čechy Julian Langness Justice pour Phillipe Kai Murros Kapitalismus Katehon Katolicismus Kniha Kolonialismus konference Konzervatismus KosMet Kosovo Kosovo je Srbsko Kriminalita imigrantů Kultura Kulturní dědictví Kulturní marxismus Křesťanství Ladislav Havlíček Lauren Southern Letní univerzita Levice LGBT Liberalismus Lidl Liga Severu Links Lázně Kyselka Manuel Ochsenreiter Marian Kotleba Martin Sellner Marxismus Matteo Salvini Maďarsko Mems Memy Metapolitika Metochije Michel Houellebecq Mikuláš Mobilizace Moderní „umění“ Molenbeek Multikulturalismus Móda NATO Naše vlast Nebudeme dále ustupovat Neoliberalismus Neomarxi Neomarxismus New European Conservative NGO Nova Europa Nová pravice NPD Národní demokracie Nürnberger Nachrichten Německo Oblečení Ochrana zvířat Oliver Lane Olomouc Open Society Foundations Orbán OSN Ostrava Otevřený dopis Otčina Oznámení Papež František Patrik Vondrák PayPal Paříž PEGIDA Pevnost Evropa Phalanx Europa Philippe Conrad Philippe Vardon Plzeň Pocta Vennerovi Podpora útulku Podpořte Pohřeb Pokrytectví Politická korektnost Politické procesy Polska Niepodległa Polsko Polémia Potravinová sbírka Pozvánka Praha Projev Projevy Proti Velké Výměně Proč bojujeme První Máj pseudointelektuálové Psí útulek Publikace Písek Přednáška Přednášky Překlad překlady Převzato Přistěhovalectví Rakousko Rape RapeGang RealEurope Reconquista Reemigrace Renaud Camus Report Reportáž Ricardo Duchesne RightOn Rotherham Rovnostářství Rozhovor Rusko Salah Abdeslam Sametový podvod Samuraj Západu Saúdská Arábie Sbírka Setkání Severní Čechy Slovensko Socialismus Solidarita Soros Spontánní demonstrace Spravedlnost Srbsko SSSR Středoevropan.cz Sv. Václav Svatý Václav Svoboda slova Svobodný vysílač Sýrie Terorismus The New Observer Thomayerova nemocnice Tibet Tomislav Sunic Tony Blair Tradice Trump Turecko Tábor lidu Ukrajina umělecká fronta USA Vardon Vaše unie není naše Evropa Velká Británie Velká výměna Venner Video Viktor Orbán Vladimír Putin Vlámsko Voorpost Vyhlášení války Vyšehrad Vánoční 2016 Vánoční sbírka Vídeň Výzva VŠE Willinger Xenofilie Zahraniční politika Zeman Znásilnění Zsolt Semjén Zukunft Europa Zukunft Europa - bewegen und verändern! Zvířata Zvířecí útulek Sirius Ústí nad Labem Česká republika Články Ľudová strana Naše Slovensko Šinzó Abe Švédsko
Starší příspěvky:
Proti imigraci! Proti kvótám! Za vystoupení z EU!

Generace Identity oficiálně podpoří a její aktivisté se spolu se zástupci dalších vlasteneckých organizací zúčastní zítřejší Demonstrace proti imigraci na...

Zavřít