Záměrná genocida evropských národů?

Merkelová a Sobotka

Miřme na správné cíle!

Autor: Guillaume Faye

Ke genocidám dochází odedávna. Z novějších dějin se nabízejí příklady holokaustu, genocidy Arménů, Rwanda a Pol-Potova Kambodža (auto-genocida). Genocida může mít dvě základní podoby: přímo vyhladit cílenou populaci nebo ji nepřímo nechat zmizet jinými zločinnými prostředky. I k nepřímým genocidám došlo v průběhu dějin nesčetněkrát. Součástí projektu tohoto typu je i současná „migrační krize,“ tedy demografické zaplavování evropských národů.

Měkká genocida: dobrovolná a nihilistická

Evropské národy se staly obětmi kradmého pokusu o genocidu, demografické a kulturní nahrazení, podniknutého jejich vlastními etnomasochistickými a xenofilními elitami. V dějinách jde o něco bezprecedentního. Nejaktivněji se tohoto podniku měkké genocidy, fyzické i kulturní, účastní francouzské a belgické elity.


Přes opentlení antirasistickou ideologií jsou jejich cíle nanejvýš rasové a rasistické: postupná likvidace původního evropského – a především francouzského – obyvatelstva. Dochází k pěti způsoby:

1) Podporou migrace neevropských přistěhovalců.

2) Tlakem na pokles porodnosti původních obyvatel a penalizací středostavovských rodin.

3) Represivním zdaněním a následným exilem mladých talentovaných lidí.

4) Sociálním, ekonomickým, právním a kulturním upřednostňováním neevropských populací před původními.

5) Stíháním a trestáním jakéhokoliv odporu proti celému imigračnímu projektu a jeho ideologii.

Část pravice opakovaně tvrdí, že „systém“, moc, stát nebo EU nedokáží zastavit masivní a nekontrolovanou imigraci. Že nedokáží? Naopak – dokáží velice účinně postupovat ke svému cíli: etnickému vyčištění Evropy, počínaje Francií.
Ve Francii se ústřední úlohy v tomto podniku ujala trockistická ideologie. Průkopníky jsou buržoazní a levicová Socialistická strana a její poradci, think-tank Terra Nova. Jeden z jeho předáků se nedávno nechal slyšet, že bychom neměli mít z Front National přehnané obavy, jelikož její vliv bude z demografických příčin postupně upadat. Vidíme rafinovanou, cynickou a vědomou strategii. Nesprávně smýšlející voliči zmizí a nahradí je noví. Cílem tedy zjevně je tato etnická „velká výměna.“

Terra Nova („nová země“, nový lid) se stala velice vlivnou metapolitickou lobby, která působí ve všech oblastech moci. Její volební kalkulace (přilákat imigranty a ignorovat širší a střední vrstvy obyvatelstva) pohání zášť k „etnické“ Francii, jejíž kořeny musíme hledat v marxisticko-trockistické ideologii a jejím jádru „proletářského internacionalismu:“ zničení všech národních příslušností, především těch evropských.

Sexismus, reakcionářství, antidemokratismus atd. islámu není pro trockistické ideology socialistů a Terra Nova, kteří ani v nejmenším nejsou „republikány,“ žádným problémem. Jejich utkvělým cílem je vymýcení evropských etnik a zejména Francouzů. Není snad tato od prvopočátku „internacionalistická“ trockistická ideologie pro své hlasatele sebevražedná? Jistě – no a co? Na to jim nezáleží. Chovají se totiž logicky, protože jsou nihilisté. Usilují o zničení nenáviděné evropské civilizace, ne o vybudování nového světa, v který sami nevěří.

Strategické osy měkké genocidy

Využívají k tomu – především ve své francouzské laboratoři – následují prostředky, které vidíme i na nadnárodní úrovni EU. Jde o zároveň ideologická, ekonomická, soudní a policejní opatření.

1) Podpora imigrace. Umožňují nebo dokonce cynicky prosazují všechny způsoby kolonizace. „Migrační“ krize je jen nejaktuálnějším projevem a důkazem, že jsme přeřadili na vyšší stupeň. Po 30 letech imigrace (po kapkách) přichází záplava milionů imigrantů, humanitáři onálepkovaných jako „uprchlíci.“ Evropské vládní garnitury nejsou „bezmocné“ ve snaze tento pohyb zastavit; naopak jej chtějí urychlit. (Vezměme si za příklad božskou pošetilost paní Merkelové.) Jakýkoliv odsun je pak promptně označen za zcela nemožný.

2) Podpora islamizace. Cokoliv arabsko-muslimské označují elity za posvátné a nedotknutelné, navzdory islamistickým útokům a vojenským gestům směrem k IS. Nadržování islámu se stalo státní politikou, a tím pádem je z „islamofobie“ smrtelný hřích, neodpustitelný prohřešek.

3) Zdanění a zbídačení domorodé dělnické střední třídy. Ať platí za ostatní – všechna ekonomická opatření socialistické vlády se řídí touto zásadou: sociální dávky dokonce i pro ilegální imigranty (čerpadlo) financované neustále rostoucími nároky na autochtonní Francouze.

4) Protirodinná politika s cílem snížit porodnost. Rozložením systému rodinných dávek se v roce 2015 vládě podařilo snížit porodnost etnických Francouzů. Nejednalo se o náhodu či omyl – velké rodiny francouzské krve prostě nejsou příliš žádoucí…

5) Pozitivní diskriminace. Upřednostňování cizinců a etnických menšin na trhu práce ve jménu „antirasismu.“ Soukromé společnosti i veřejné instituce dostávají výrazné pobídky systematicky využívat nekvalifikované zaměstnance.

6) Faktická beztrestnost cizích pachatelů. Tento stav, který trvá už přinejmenším 30 let, dále prohloubilo jmenování Christiane Taubirové ministryní spravedlnosti. Její ideologická orientace (jinak ovšem schizofrenní) je zcela jasná: nepřátelství ke všemu „franko-evropskému.“

7) Přerušení procesu přenášení kultury ve vzdělávání. Hledání viny ve francouzských dějinách, zrušení výuky řečtiny a latiny, likvidace gramatiky a hláskování, degradace výuky francouzštiny a propagace a oslava kultur přistěhovaleckého obyvatelstva – islámské, africké i jiných. Toto odfrancouzšťování a odevropštění se stalo státní politikou. „Socialistická“ ministryně národního vzdělávání a pseudofeministka slečna Vallaud-Belkacemová je po mnoho svých předchůdcích trockistického vyznání jen herečka s širokým úsměvem.

8) Potlačení veškerého odporu proti vládnoucí ideologii. V calaiské Džungli a jejím okolí se na ilegální imigranty dopouštějící se přestupků zákon nevztahuje – naopak na Francouze, kteří vzdorují, demonstrují a snaží se chránit sebe a své blízké, čekají policejní obušky, vězení a stíhání. Potlačení „Demonstrace za všechny“ se řídilo právě touto logikou. Jakoukoliv obranu francouzské identity „francouzský“ stát trestá, což platí i pro média – tištěná, audiovizuální či elektronická. Soudy i policie projevují shovívavost k okupantům a cizákům a nemilosrdnost k odporu. Můžeme klidně mluvit o vichystickém syndromu.

Kolaboranti versus odboj

Obě strany jsou dosti jasně vymezeny. Stát, média, soudy a orgány činné v trestním řízení mají za úkol zabránit šíření a neutralizovat odpor původních obyvatel a jeho obránců. Jestliže se ale domnívají, že už je po boji, velice se mýlí.

Kdo seje vítr občanské války, sklidí bouři. Zřejmě poteče krev. Nepohání je však hloupost ani idealismus, ale vědomá zášť a touha po válce; je to kolaborace s nájezdníkem a sázka na jeho triumf. Samozřejmě ale také riskují, že válku, kterou způsobili, prohrají. Odpor má lepší šance, protože jej podněcuje věrnost svým kořenům, zatímco kolaboranti slouží pánům, které dosud mohou zradit.

Uvidíme, kdo zvítězí, ale podle mě to bude přesně jako v Armádě stínů.

Úvaha Guillauma Fayeho Un projet de génocide des peuples européens? vyšla na blogu autora.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video
Facebook

3 days ago

Generace Identity

Alain de Benoist - Totalitarismus: Komunismus a nacionální socialismus - jiná moderna 1917 - 1989

První české vydání textu Alaina de Benoista: Communisme et Nazisme: 25 Reflexions Sur Le Totalitarisme Au XXe Siecle, 1917-1989, které původně vyšlo v roce 1998 v nakladatelství Le Labyrinthe.

V příloze je mj. překlad jejího základního dokumentu: Manifeste: la Nouvelle Droite de l´an 2000, shrnující světonázor Nové pravice za prvních třicet let existence.

Kniha vychází za přispění aktivistů Generace Identity.

Vydáno: 2018
Počet stran: 171
Vazba knihy: brožovaná (paperback)
ISBN: 978-80-906390-6-5

Cena za knihu je 249 Kč, nebo máme nastaven tzv. podporovatelský příspěvek 299 Kč (či více - dle libosti) v rámci kterého obdrží náš podporovatel ke knize ještě propagační předměty Generace Identity. Poštovné je ve výši 60 Kč.
... See MoreSee Less

View on Facebook
17. listopad 17th July Berlin 28. říjen Acta non verba Adam Berčík AfD Afghánistán Akce Aktivismus Alain de Benoist Alexander Markovics Alternative Right Americké volby Amerika.org Angela Merkelová AntiEU Antifa Antiliberalismus Antirasismus Arktos Arnaud Delrieux Astraea Autonomní sociální centrum Klinika Barevné revoluce Belgie Beo.sk Berlín Blokace Blokáda Blokády Bojkot Brady Breitbart Brett Stevens Brexit Brittany Pettibone Brno Brusel Budapešť Calais Camus Casuals against Terrorism Celoevropská demonstrace Charlottesville Christopher Gérard Clinton Council of European Canadians Counter-Currents Czexit Daniel Friberg David Černý Defend Europ Defend Europe Demo Demo Berlin Demokracie Demonstrace Diskuze Dominique Venner Donald Trump Donate Dánsko EFSK Ekologie Ekonomika Ekonomismus Enric Ravello Barber Erdogan Ernst Jünger Etnomasochismus Etnopluralismus EU Europe Evropa Evropská fronta solidarity pro Kosovo Evropská unie Evropské hnutí Feminismus Fenek Solère Fidesz Flandry Fortress Europe Francie Front National Funeral Generace Generace Identity Generace Identity - Jižní Čechy Generace Identity - Severní Čechy Generace Identity - Západní Čechy Generace Identity – Východ Generace Solidarity Generation Identity George Soros Global Independent Analytics Glosa Glosy Grafika GRECE Guillaume Faye Génération Identitaire Génération Solidaire Górny Śląsk Herman Hillary Historie Hodina Země Holandsko Homosexualita Horní Slezsko Hungary IBÖ Idea Identita Identity camp Identitární kemp Identitás Generáció Identitářství Identitäre Bewegung Deutschland Identitäre Bewegung Österreich Ideozločin Imigrace Imperialismus Institut Iliade Irák Islamizace Evropy Islám Itálie Izrael Jakub Svoboda Jan Palach Japonsko Jared Taylor Jean-David Cattin Jean-Yves Le Gallou Jean Raspail Jemen Jižní Čechy Julian Langness Justice pour Phillipe Kai Murros Kapitalismus Katehon Katolicismus Kniha Kolonialismus konference Kontrakultur Halle Konzervatismus KosMet Kosovo Kosovo je Srbsko Kriminalita imigrantů Kultura Kulturní dědictví Kulturní marxismus Křesťanství Ladislav Havlíček Lauren Southern Letní univerzita Levice LGBT Liberalismus Lidl Liga Severu Links Lázně Kyselka Manuel Ochsenreiter Marian Kotleba Martin Sellner Marxismus Matteo Salvini Maďarsko Mems Memy Metapolitika Metochije Michel Houellebecq Mikuláš Mobilizace Moderní „umění“ Molenbeek Multikulturalismus Móda NATO Naše vlast Nebudeme dále ustupovat Neoliberalismus Neomarxi Neomarxismus New European Conservative NGO Nova Europa Nová pravice NPD Národní demokracie Nürnberger Nachrichten Německo Oblečení Ochrana zvířat Oliver Lane Olomouc Open Society Foundations Orbán OSN Ostrava Otevřený dopis Otčina Oznámení Papež František Patrik Vondrák PayPal Paříž PEGIDA Pevnost Evropa Phalanx Europa Philippe Conrad Philippe Vardon Plzeň Pocta Vennerovi Podpora útulku Podpořte Pohřeb Poitiers Pokrytectví Politická korektnost Politické procesy Polska Niepodległa Polsko Polémia Potravinová sbírka Pozvánka Praha Projev Projevy Proti Velké Výměně Proč bojujeme První Máj pseudointelektuálové Psí útulek Publikace Písek Přednáška Přednášky Překlad překlady Převzato Přistěhovalectví Rakousko Rape RapeGang RealEurope Reconquista Reemigrace Renaud Camus Report Reportáž Ricardo Duchesne RightOn Rotherham Rovnostářství Rozhovor Rusko Salah Abdeslam Sametový podvod Samuraj Západu Saúdská Arábie Sbírka Setkání Severní Čechy Slovensko Socialismus Solidarita Soros Spontánní demonstrace Spravedlnost Srbsko SSSR Středoevropan.cz Sv. Václav Svatý Václav Svoboda slova Svobodný vysílač Sýrie Terorismus The New Observer Thomayerova nemocnice Tibet Tomislav Sunic Tony Blair Tradice Trump Turecko Tábor lidu Ukrajina umělecká fronta USA Vardon Vaše unie není naše Evropa Velká Británie Velká výměna Venner Video Viktor Orbán Vladimír Putin Vlámsko Voorpost Vyhlášení války Vyšehrad Vánoční 2016 Vánoční sbírka Vídeň Výzva VŠE Willinger Xenofilie Zahraniční politika Zeman Znásilnění Zsolt Semjén Zukunft Europa Zukunft Europa - bewegen und verändern! Zvířata Zvířecí útulek Sirius Ústí nad Labem Česká republika Články Ľudová strana Naše Slovensko Šinzó Abe Švédsko
Starší příspěvky:
„Vzdělaní uprchlíci“ – mýtus či skutečnost?

Liberální teze o „přínosnosti přílivu neevropských uprchlíků pro rakouskou ekonomiku“ dostaly s novými údaji, podle nichž se jen 0,9% „uprchlíků“...

Zavřít