Terorista Abdeslam a hrozba imigrace

Vyznavači náboženství míru

Jenom xenofob, fašista a rasista by mohl dávat do souvislosti nekontrolovanou imigraci do Evropy s teroristickými útoky.

Ohlédnutí za útoky v Paříži a Bruselu

Zatčení „přistěhovaleckého“ teroristy Salaha Abdeslama v Bruselu znovu zdůraznilo teroristickou hrozbu, které Evropa čelí následkem masivní neevropské legální i ilegální imigrace a pokračující „uprchlické“ invaze.

Všichni z deseti pařížských útočníků byli buď „imigranti“ nebo „žadatelé a azyl“ a přinejmenším tři z nich se dostali do Evropy spolu s loňskou vlnou „uprchlíků,“ pozvanou Angelou Merkelovou.

Přinejmenším šest teroristů bojovalo za Islámský stát v Sýrii a vůdce skupiny Abdelhamid Abaaoud se v propagandistickém časopise ISIS chlubil, jak při svých opakovaných cestách mezi Sýrií a Belgií unikal pozornosti policie, která ho nepoznala.


Abdeslamovo zatčení na převážně nebělošském bruselském předměstí Molenbeek přišlo po přestřelce o několik dní dříve v jiné multikulturní čtvrti Forest, při níž byl zastřelen ilegální alžírský imigrant.

V bytě mrtvého Alžířana se našel otisk Abdeslamova prstu, čímž byl potvrzen nedávný kontakt zabitého s teroristou marockého původu.

Důkazy sesbírané při této razii vedly policii k zátahu v molenbeeckém bytu, kde byl Abdeslam zatčen. Byl zodpovědný za logistiku pařížských útoků z 13. listopadu loňského roku, při nichž bylo 130 lidí zabito a 368 zraněno.

Abdeslam zajistil auta použitá při útoku, hotelové pokoje a nakonec i osobně zavezl sebevražedné útočníky ke Stade de France.

I když se narodil ve Francii, pocházela jeho rodina z Maroka a do země přišla legálně v souladu proimigrační politikou této země.

Jeho bratr Brahim Abdeslam zemřel po odpálení sebevražedného pásu s výbušninami poblíž kavárny na Boulevard Voltaire.

Brahim Abdeslam už loni cestoval do Turecka s cílem překročit syrské hranice, ale turecké úřady jej deportovaly zpět do Belgie.

Mozkem pařížských útoků byl další marocký „legální přistěhovalec“ do Belgie Abdelhamid Abaaoud, kterého policisté zabili při zásahu v severopařížském Saint-Denis několik dní po útoku.

Francouzský občan Abaaoud byl na seznamu podezřelých z terorismu. Aby nemusel při návratu do Evropy použít svůj francouzský pas, jednoduše se vydával za „uprchlíka“ a přišel přes řecké ostrovy a následně „balkánskou cestou“ do Rakouska, odkud mohl bez omezení a otázek cestovat do Belgie a následně do Paříže.

Chakib Akrouh, byl další z pařížských teroristů, kteří vzešli z marockých rodin legálním přistěhovalců do Belgie.

Vyhodil se do povětří při policejní razii v bytě v Saint-Denis. Je označován za třetího útočníka v barech a restauracích, při nichž zemřelo 39 lidí, jelikož jeho DNA byla nalezena v Seatu, kterým jeli tři zabijáci.

V roce 2013 odjel do Sýrie a následně byl v Belgii v nepřítomnosti odsouzen k pěti letům vězení.

Omar Ismail Mostefai se narodil ve Francii alžírským rodičům-legálním přistěhovalcům. Vyhodil se do vzduchu po masakru v klubu Bataclan, kde bylo zabito 89 lidí. Šlo o policii dobře známého recidivistu, osmkrát trestaného.

Mostefai bojoval v Sýrii v řadách ISIS a zřejmě také v alžírské větvi této organizace. Do Turecka přišel ze Sýrie v roce 2013, záznam o opuštění této země však neexistuje – další doklad naprosté nedostatečnosti kontroly tureckých hranic.

Dalším z útočníků z Bataclanu, který se nakonec zabil na vlastním těle odpálenou výbušninou, byl Samy Amimour, narozený v Paříži alžírským rodičům-legálním imigrantům.

Francouzským bezpečnostním složkám nebyl neznámý – v roce 2012 byl obviněn z terorismu a panovalo podezření, že se plánuje vydat do Jemenu.

Byl umístěn pod dohled, ale později uprchl do Sýrie, aby se připojil k ISIS, „nějak“ se mu nepozorovaně podařilo dostat zpět do Francie, kde se podílel na vraždění v Paříži.

Třetím útočníkem z Bataclanu byl Foued Mohamed-Aggad. Syn marocké rodiny legálních marockých přistěhovalců do Francie bojoval za ISIS v Sýrii, dokud se mu „nějak“ nepozorovaně podařilo dostat zpět do Francie, kde se podílel na listopadovém vraždění.

Terorista, který se jako první odpálil u Stade de France, použil jméno ‘Ahmad al-Mohammad’. Poblíž jeho těla byl nalezen pas vystavený na toto jméno, jednalo se ale o jeden z desetitisíců padělaných „syrských“ pasů využívaných migranty na „balkánské cestě“ a terorista tak nebyl identifikován.

Jeho otisky prstů se 3. října objevily v databázi „uprchlického centra“ na řeckém ostrově Lesbos. Odtud se rychle přesunul do Rakouska, kde se „vypařil“ a zamířil do Bruselu za svými spolupachateli.

Dalším z barevných teroristů, kteří zemřeli před Stade de France po aktivaci sebevražedné vesty, byl Bilal Hadfi. Nejprve se pokusil dostat dovnitř stadionu, ale když mu to nebylo dovoleno, odpálil se v blízké rue de la Cokerie.

Hadfi se narodil marockým rodičům, kteří do Belgie legálně imigrovali a i on odešel bojovat do Sýrie v řadách ISIS. Jakkoliv o něm tajné služby věděly, i jemu se „nějak“ podařilo dostat se zpět do Evropy navzdory svému zařazení na seznam podezřelých z terorismu.

Třetí sebevražedný atentátník, který se vyhodil do vzduchu u vchodu na stadion, použil jméno ‘M al-Mahmod’.

Stejně jako „Ahmad al-Mohammad“ využil tento barevný další padělaný „syrský“ pas a ani jeho se nepovedlo identifikovat. Spolu s ‘Ahmadem al-Mohammadem’ mu ale byly 3. října na Lesbu odebrány otisky prstů. Dva teroristé z ISIS si následně koupili lodní lístky na pevninu a následně se po „balkánské cestě“ do západní Evropy.

Zatčení Salaha Abdeslama – a stovek dalších „imigrantů“ a „uprchlíků“ – jasně ukázalo, že masová imigrace z Třetího světa není jen vážným ohrožením zachování Evropy, ale také palčivou a obrovskou bezpečností hrozbou.

V tomto ohledu nesmíme zapomínat, že riziko představuje legální i ilegální imigrační proud ze Třetího světa – a má-li Evropa přežít, musí dojít k zastavení obou.

Článek Abdeslam and the Immigration Threat vyšel na stránkách The New Observer 20. března 2016.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video
Facebook

Vyfoťte co nejoriginálněji vylepenou naši samolepku, na co nejzajímavějším místě a fotku nám pošlete buď do soukromé zprávy na facebooku, nebo na e-mail generaceidentity@gmail.com

►soutěž trvá od 15. 1. a končí 30. 4.

►fotografie budou vkládány postupně do tohoto fotoalba

►vítězem se stane ten, jehož fotografie bude v den ukončení soutěže mít nejvíce označení "to se mi líbí", můžete ji tedy libovolně sdílet, aby se dostala k co nejvíce lidem, kteří by pro ni mohli hlasovat

►pro vítěze je připraven balíček, o jehož obsahu budete informováni v průběhu soutěže
... See MoreSee Less

Vyfoťte co nejoriginálněji vylepenou naši samolepku, na co nejzajímavějším místě a fotku nám pošlete buď do soukromé zprávy na facebooku, nebo na e-mail generaceidentity@gmail.com ►s...

View on Facebook

Dnes je tomu 49 let ode dne, kdy se na Václavském náměstí v Praze zapálil dvacetiletý student Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze Jan Palach. Svým šokujícím činem chtěl vyburcovat domácí veřejnost z rezignace, do které se začala propadat necelých pět měsíců po srpnové okupaci Československa. Palachův protest měl mimořádný ohlas nejen v domácím prostředí, ale i v zahraničí. Přesto, že i dnes stejně jako před téměř půlstoletím se najdou lidé, kteří zlehčují jeho obět, pro Generaci Identity má Janův odkaz stále obrovský význam. Zavazuje nás k tomu, abychom nemlčeli, když máme křičet, abychom se stavěli vůči útlaku a rozkladu společnosti!

generace-identity.cz
... See MoreSee Less

View on Facebook
17. listopad 17th July Berlin 28. říjen Acta non verba Adam Berčík AfD Afghánistán Akce Aktivismus Alain de Benoist Alexander Markovics Alternative Right Americké volby Amerika.org Angela Merkelová AntiEU Antifa Antiliberalismus Antirasismus Arktos Arnaud Delrieux Astraea Autonomní sociální centrum Klinika Barevné revoluce Belgie Beo.sk Berlín Blokace Blokáda Blokády Bojkot Brady Breitbart Brett Stevens Brexit Brno Brusel Budapešť Calais Camus Casuals against Terrorism Celoevropská demonstrace Charlottesville Christopher Gérard Clinton Council of European Canadians Counter-Currents Czexit Daniel Friberg David Černý Defend Europ Defend Europe Demo Demo Berlin Demokracie Demonstrace Diskuze Dominique Venner Donald Trump Donate Dánsko EFSK Ekologie Ekonomika Ekonomismus Enric Ravello Barber Erdogan Ernst Jünger Etnomasochismus Etnopluralismus EU Europe Evropa Evropská fronta solidarity pro Kosovo Evropská unie Evropské hnutí Feminismus Fenek Solère Fidesz Flandry Fortress Europe Francie Front National Funeral Generace Generace Identity Generace Identity - Jižní Čechy Generace Identity - Severní Čechy Generace Identity - Západní Čechy Generace Identity – Východ Generace Solidarity Generation Identity George Soros Global Independent Analytics Glosa Glosy Grafika GRECE Guillaume Faye Génération Identitaire Génération Solidaire Górny Śląsk Herman Hillary Historie Hodina Země Holandsko Homosexualita Horní Slezsko Hungary IBÖ Idea Identita Identity camp Identitární kemp Identitás Generáció Identitářství Identitäre Bewegung Deutschland Identitäre Bewegung Österreich Ideozločin Imigrace Imperialismus Institut Iliade Irák Islamizace Evropy Islám Itálie Izrael Jakub Svoboda Jan Palach Japonsko Jared Taylor Jean-David Cattin Jean-Yves Le Gallou Jean Raspail Jemen Jižní Čechy Julian Langness Justice pour Phillipe Kai Murros Kapitalismus Katehon Katolicismus Kniha Kolonialismus konference Kontrakultur Halle Konzervatismus KosMet Kosovo Kosovo je Srbsko Kriminalita imigrantů Kultura Kulturní dědictví Kulturní marxismus Křesťanství Ladislav Havlíček Lauren Southern Letní univerzita Levice LGBT Liberalismus Lidl Liga Severu Links Lázně Kyselka Manuel Ochsenreiter Marian Kotleba Martin Sellner Marxismus Matteo Salvini Maďarsko Mems Memy Metapolitika Metochije Michel Houellebecq Mikuláš Mobilizace Moderní „umění“ Molenbeek Multikulturalismus Móda NATO Naše vlast Nebudeme dále ustupovat Neoliberalismus Neomarxi Neomarxismus New European Conservative NGO Nova Europa Nová pravice NPD Národní demokracie Nürnberger Nachrichten Německo Oblečení Ochrana zvířat Oliver Lane Olomouc Open Society Foundations Orbán OSN Ostrava Otevřený dopis Otčina Oznámení Papež František Patrik Vondrák PayPal Paříž PEGIDA Pevnost Evropa Phalanx Europa Philippe Conrad Philippe Vardon Plzeň Pocta Vennerovi Podpora útulku Podpořte Pohřeb Poitiers Pokrytectví Politická korektnost Politické procesy Polska Niepodległa Polsko Polémia Potravinová sbírka Pozvánka Praha Projev Projevy Proti Velké Výměně Proč bojujeme První Máj pseudointelektuálové Psí útulek Publikace Písek Přednáška Přednášky Překlad překlady Převzato Přistěhovalectví Rakousko Rape RapeGang RealEurope Reconquista Reemigrace Renaud Camus Report Reportáž Ricardo Duchesne RightOn Rotherham Rovnostářství Rozhovor Rusko Salah Abdeslam Sametový podvod Samuraj Západu Saúdská Arábie Sbírka Setkání Severní Čechy Slovensko Socialismus Solidarita Soros Spontánní demonstrace Spravedlnost Srbsko SSSR Středoevropan.cz Sv. Václav Svatý Václav Svoboda slova Svobodný vysílač Sýrie Terorismus The New Observer Thomayerova nemocnice Tibet Tomislav Sunic Tony Blair Tradice Trump Turecko Tábor lidu Ukrajina umělecká fronta USA Vardon Vaše unie není naše Evropa Velká Británie Velká výměna Venner Video Viktor Orbán Vladimír Putin Vlámsko Voorpost Vyhlášení války Vyšehrad Vánoční 2016 Vánoční sbírka Vídeň Výzva VŠE Willinger Xenofilie Zahraniční politika Zeman Znásilnění Zsolt Semjén Zukunft Europa Zukunft Europa - bewegen und verändern! Zvířata Zvířecí útulek Sirius Ústí nad Labem Česká republika Články Ľudová strana Naše Slovensko Šinzó Abe Švédsko
Starší příspěvky:
Vlámská kultura je „příliš bílá“

Hodnotící komise (Beoordelingscommissie, volně přeloženo „grantová komise“, pozn. GI) je oficiální organizace vlámského Ministerstva kultury která, podle jejich oficiálních stránek,...

Zavřít