Proti velké výměně – identitární manifestace ve Vídni 6. 6. 2015

Evropa čelí smrtelnému ohrožení, možná největší hrozbě, jaké kdy čelila. Každý den připlouvají stovky, či tisíce nelegálních migrantů ke břehům Evropy, jen pár set kilometrů dělí evropskou půdu od bojových pozic Islámského státu a miliony neevropských přistěhovalců se již v Evropě nachází. V mnoha zemích Evropy již začínají přistěhovalci tvořit značnou část obyvatel velkých měst a mnohdy i většinu v mladších věkových skupinách.

Je tomu tak i ve Vídni, městě, u něhož bylo odraženo spojenými silami několika národů osmanské tažení na Evropu v roce 1683. Rakouští identitáři uspořádali manifestaci, nazvanou „Proti velké výměně“ která upozorňovala na fakt, že původní Evropané jsou nahrazováni imigranty bez vztahu k zemi, ve které žijí a s naprosto odlišnými sociálními a kulturními návyky a tradicemi. Vzhledem k tomu, že akce nebyla pojata pouze jako protest proti tomuto dění v Rakousku, ale v celé Evropě, složení návštěvníků akce tomu odpovídalo. Kromě naší české skupiny aktivistů a sympatizantů Generace Identity přijaly pozvání rakouských kamarádů skupiny identitářů z mnoha zemí Evropy.

Ve vídeňské čtvrti Favoriten jsme se tak po našem příjezdu setkali s aktivisty z Francie, Německa, Itálie a Slovinska. Favoriten bývalo dělnickou čtvrtí a nachází se na jižním okraji Vídně – dnes se stalo obludnou výkladní skříní multikulturalismu a bez váhání ho můžeme doporučit každému, kdo by se chtěl podívat, jak dost možná budou vypadat i česká města poté, co je začnou ve velkém obsazovat přistěhovalci z Asie a Afriky. Jako Evropané jsme zde byli jednoznačně v menšině, a to navzdory tomu, že toho dne počet zvyšovalo zhruba 400-500 identitářů a paradoxně také podobný počet zfanatizovaných „antifašistů“, kteří se spolu s přistěhovalci pokoušeli manifestaci blokovat.

Pochod vyrazil okolo 13:00 z náměstí Columbusplatz a za skandování hesel jako: „Europa, jugend, Reconquista“ (Evropa, mládež, reconquista) nebo „Heimat, freiheit, tradition – multikulti endstation“ (Vlast, svoboda, tradice – konečná pro multikulti) prošel se záplavou žlutých a černých vlajek s lambdou – symbolem identitárního hnutí – mezi pokřikujícími „antifašisty“ a přistěhovalci na nedaleké náměstí Reumannplatz, kde zazněly projevy například Martina Sellnera, aktivisty Identitäre Bewegung Wien nebo Jeana-Davida Cattina, který na začátku května mluvil na naší přednášce v Ústí nad Labem.

Po ukončení akce jsme se rozešli s tím, že se s ostatními skupinami zanedlouho sejdeme v jedné z vídeňských hospůdek. Toto rozhodnutí nám přineslo sice nepříliš příjemnou, ale bezpochyby cennou zkušenost, která nás jen utvrdila v tom, že to co děláme je správné. Nedaleko od místa začátku manifestace jsme narazili na dav účastníků protiakce – byli jsme zpozorováni a po chvilce byla naše asi desetičlenná skupinka napadena pepřovými spreji, které normální lidé nosí na ochranu. Dav snad tří set imigrantů a „antifašistů“ nás zatlačil ke kraji ulice, kde jsme zaujali obranou pozici ve dveřích do jednoho z místních obchodů. Nastala kuriozní situace. Stáli jsme ve dveřích a koukali na mnohonásobně větší skupinu, která se zastavila několik metrů od nás, skandovala, házela petlahve a stříkala nám už důvěrně známý pepřák. Na nic jiného se ovšem nezmohla, přesto že trvalo dvě nebo tři minuty než na místo přiběhla skupina policejních těžkooděnců a prostor mezi námi přehradila. Trvalo zhruba ještě půl hodiny než se větší část protidemonstrantů přesunula dál a policisté nás odvedli k metru.

Poté jsme se přesunuli do zmiňovaného restauračního podniku, kde příjemné posezení s aktivisty z jiných zemí v přátelské atmosféře evropského kamarádství bylo pozitivní tečkou za tímto rušným dnem. Mimo jiné jsme se dověděli, že zhruba ve stejnou dobu kdy jsme čelili obležení, „antifašisté“ se pokusili napadnout jednu z identitárních skupin na nádraží. K jejich smůle však počty byly vyrovnané a bez třicetinásobné přesily dopadli – jako Turci u Vídně v roce 1683.

Evropa – Mládež – Reconquista!

Video
Facebook

❗ Pět let od obsazení mešity v Poitiers ❗
Dnes je tomu 5 let, co se začal psát příběh fenoménu s názvem Géneration Identitaire. Přesně 20. října 2012 došlo k obsazení střechy mešity v Poitiers, na které aktivisté nově vzniknuvšího hnutí vyvěsili transparenty "Výstavba mešit, imigrace - referendum!" Géneration identitaire" a "732", symbolizující 1280 výročí od památné bitvy, při které francká armáda vedená králem Karlem Martelem porazila dvacetitisícové vojsko arabského chalífátu a odvrátila hrozbu invaze muslimů na náš kontinent. Právě na místě, kde probíhala tato bitva dnes stojí jedna z více než dvou a půl tisíce mešit na území Francie. Hnutí tak o sobě dalo touto akcí světu vědět, že s mladou generací Evropanů vládnoucí garnitura musí počítat jako hlasem vzdoru, který bude burácet na obranu našich tradic, za naši budoucnost. Po tomto činu, o kterém informovala mnohá francouzská i světová média došlo k postupné expanzi hnutí se symbolem lambdy do Německa, Rakouska, Itálie a České republiky... do roka od akce v Poitiers.

Pokud ani tobě není lhostejná budoucnost naší vlasti a máš chuť se přidat do řad lidí, kteří sdílí stejné principy, kontaktuj nás a na příští akci nám můžeš stát bok po boku.
►www.generace-identity.cz
►generaceidentity@gmail.cz
Generace Identity Severní Čechy
Generace Identity Jižní Čechy
Generace Identity Západní Čechy
Generace Identity Brno
Generace Identity Ostrava
Generace Identity-Východ
... See MoreSee Less

View on Facebook

++Naše prohlášení k parlamentním volbám 2017++

Opakovaně jsme uvedli, že je nám velmi vzdáleno liberální pojetí demokracie, podle kterého se má politická aktivita občana omezit pouze na volební účast jednou za čtyři roky. Navzdory tomu, že se domníváme, že mnohem důležitější, je dlouhodobý občanský aktivismus a metapolitický a kulturní boj o jednotlivá srdce a mysli, vyzýváme naše příznivce, aby šli k nadcházejícím parlamentním volbám a volili tam subjekty či kroužkovali jednotlivce, kteří zastávají postoje blízké názorům identitárního hnutí. Na rozdíl od kamarádů z Rakouska, Německa či Francie máme situaci o něco těžší v tom, že zde nemáme jednu velkou pro-národní stranu, ale scéna je značně rozdrobená a některé projekty působí poněkud bizarním dojmem. Přesto jsou zde strany a osobnosti, které zastávají rozumné postoje a nadřazují národní zájem nad neexistující univerzální lidská práva, hájí tradiční rodinu, odmítají falešné rovnostářské teorie a multikulturalismus, netrpí nenávistí vůči vlastní kultuře a národu, dokáží odlišit Evropu od EU a nemají žádné škraloupy z minulosti. Výsledky voleb v řadě evropských zemí jasně napovídají, že identitární myšlenky nabývají na síle. Důkazem toho je vzrůstající hysterie našich nepřátel.
Ukažme, že čerstvý vítr začíná vát i u nás.
... See MoreSee Less

View on Facebook

++Rakouská mládež volí vlastenecky++

Analýza voleb ukazuje, že většina voličů mladších 30 let se v Rakousku jasně rozhodla pro vlastenectví. FPÖ (Svobodní) i ÖVP (Lidovci) v předvolební kampani slíbili změnu v azylové a přistěhovalecké politice. Obě strany Rakušanům slíbily zastavení nezákonné masové migrace a zajištění státních hranic.
Volby sice dopadly tímto dobrým výsledkem, nicméně i nadále budeme sledovat počínání obou stran a kontrolovat, zda-li své sliby plní.

Sledujte naše rakouské kolegy na jejich stránce Identitäre Bewegung Österreich
... See MoreSee Less

View on Facebook
17. listopad 17th July Berlin 28. říjen Acta non verba Adam Berčík AfD Afghánistán Akce Aktivismus Alain de Benoist Alexander Markovics Alternative Right Americké volby Amerika.org Angela Merkelová AntiEU Antifa Antiliberalismus Antirasismus Arktos Arnaud Delrieux Astraea Autonomní sociální centrum Klinika Barevné revoluce Belgie Beo.sk Berlín Blokace Blokáda Blokády Bojkot Brady Breitbart Brett Stevens Brexit Brno Brusel Budapešť Calais Camus Casuals against Terrorism Celoevropská demonstrace Charlottesville Christopher Gérard Clinton Council of European Canadians Counter-Currents Czexit Daniel Friberg David Černý Defend Europ Defend Europe Demo Demo Berlin Demokracie Demonstrace Diskuze Dominique Venner Donald Trump Donate Dánsko EFSK Ekologie Ekonomika Ekonomismus Enric Ravello Barber Erdogan Ernst Jünger Etnomasochismus Etnopluralismus EU Europe Evropa Evropská fronta solidarity pro Kosovo Evropská unie Evropské hnutí Feminismus Fenek Solère Fidesz Flandry Fortress Europe Francie Front National Funeral Generace Generace Identity Generace Identity - Jižní Čechy Generace Identity - Severní Čechy Generace Identity - Západní Čechy Generace Identity – Východ Generace Solidarity George Soros Global Independent Analytics Glosa Glosy Grafika GRECE Guillaume Faye Génération Identitaire Génération Solidaire Górny Śląsk Herman Hillary Historie Hodina Země Holandsko Homosexualita Horní Slezsko Hungary IBÖ Idea Identita Identity camp Identitární kemp Identitás Generáció Identitářství Identitäre Bewegung Deutschland Identitäre Bewegung Österreich Ideozločin Imigrace Imperialismus Institut Iliade Irák Islamizace Evropy Islám Itálie Izrael Jakub Svoboda Jan Palach Japonsko Jared Taylor Jean-David Cattin Jean-Yves Le Gallou Jean Raspail Jemen Jižní Čechy Julian Langness Justice pour Phillipe Kai Murros Kapitalismus Katehon Katolicismus Kniha Kolonialismus konference Konzervatismus KosMet Kosovo Kosovo je Srbsko Kriminalita imigrantů Kultura Kulturní dědictví Kulturní marxismus Křesťanství Ladislav Havlíček Lauren Southern Letní univerzita Levice LGBT Liberalismus Lidl Liga Severu Links Lázně Kyselka Manuel Ochsenreiter Marian Kotleba Martin Sellner Marxismus Matteo Salvini Maďarsko Mems Memy Metapolitika Metochije Michel Houellebecq Mikuláš Mobilizace Moderní „umění“ Molenbeek Multikulturalismus Móda NATO Naše vlast Nebudeme dále ustupovat Neoliberalismus Neomarxi Neomarxismus New European Conservative NGO Nova Europa Nová pravice NPD Národní demokracie Nürnberger Nachrichten Německo Oblečení Ochrana zvířat Oliver Lane Olomouc Open Society Foundations Orbán OSN Ostrava Otevřený dopis Otčina Oznámení Papež František Patrik Vondrák PayPal Paříž PEGIDA Pevnost Evropa Phalanx Europa Philippe Conrad Philippe Vardon Plzeň Pocta Vennerovi Podpora útulku Podpořte Pohřeb Pokrytectví Politická korektnost Politické procesy Polska Niepodległa Polsko Polémia Potravinová sbírka Pozvánka Praha Projev Projevy Proti Velké Výměně Proč bojujeme První Máj pseudointelektuálové Psí útulek Publikace Písek Přednáška Přednášky Překlad překlady Převzato Přistěhovalectví Rakousko Rape RapeGang RealEurope Reconquista Reemigrace Renaud Camus Report Reportáž Ricardo Duchesne RightOn Rotherham Rovnostářství Rozhovor Rusko Salah Abdeslam Sametový podvod Samuraj Západu Saúdská Arábie Sbírka Setkání Severní Čechy Slovensko Socialismus Solidarita Soros Spontánní demonstrace Spravedlnost Srbsko SSSR Středoevropan.cz Sv. Václav Svatý Václav Svoboda slova Svobodný vysílač Sýrie Terorismus The New Observer Thomayerova nemocnice Tibet Tomislav Sunic Tony Blair Tradice Trump Turecko Tábor lidu Ukrajina umělecká fronta USA Vardon Vaše unie není naše Evropa Velká Británie Velká výměna Venner Video Viktor Orbán Vladimír Putin Vlámsko Voorpost Vyhlášení války Vyšehrad Vánoční 2016 Vánoční sbírka Vídeň Výzva VŠE Willinger Xenofilie Zahraniční politika Zeman Znásilnění Zsolt Semjén Zukunft Europa Zukunft Europa - bewegen und verändern! Zvířata Zvířecí útulek Sirius Ústí nad Labem Česká republika Články Ľudová strana Naše Slovensko Šinzó Abe Švédsko
Starší příspěvky:
Proti Velké Výměně! 6. 6. Vídeň

Jste proti masové imigraci? Odmítáte být nahrazeni hordami neevropských imigrantů? Jste proti sebevražedné imigrační politice EU a kvótám na přerozdělování...

Zavřít