Kým skutečně je papež František?

Papež František

Kozel zahradníkem!

Autor: Guillaume Faye

Papežova rétorika je namířena výhradně proti evropské civilizaci a etnicitě – a hrozí, že povede k rozkolu v katolické církvi.

Ve jménu křesťanské lásky (caritas) naučil papež František svět schvalovat a podporovat myšlenku domova pro všechny „migranty“ – včetně muslimských kolonizátorů Evropy. Žádný z jeho předchůdců si na něco podobného netroufl. Na ostrově Lampedusa se pustil do absurdní demonstrace empatie k ilegálním imigrantům a neprávem při tom vinil Evropany ze sobectví. Ve svém symbolickém aktu politické provokace ale zašel ještě dále.


Papež upřednostňuje muslimy před pronásledovanými středovýchodními křesťany

Začal v Římě, kde se natolik vžil do role vtěleného Krista, že před zraky televizních kamer myl nohy arabských a afrických migrantů. Obrázky, které obletěly celý svět, s sebou nesly jasné poselství: přijďte, naši vládcové, ležíme vám u nohou. Následně ostudně opomenul bránit islámem pronásledované středovýchodní křesťany a dal přednost ilegálním muslimským imigrantům.

Z řeckého ostrova Lesbos, kam proudí ilegálové z Turecka, se 17. dubna vrátil do Říma s třemi rodinami syrských muslimů. Na palubu papežského letadla nastupovaly všechny ženy zahalené. Tito lidé dostali přednost před křesťanskými rodinami, přestože prchají před pronásledováním islamistů. Co naplat – na tom přece nesejde.

Papež to ostatně ospravedlnil v dokonale jezuitské zlé víře: „Nevolil jsem mezi muslimy a křesťany. Tyto tři rodiny měly v pořádku doklady. Na seznamu byly i dvě rodiny křesťanské, ale ty dokumenty neměly. Nejedná se o nějaké protežování.“ V tomto směšném slovíčkaření o „dokumentech v nepořádku“ cítíme cosi chladně cynického. Dále papež o dvanácti muslimech, kteří s ním přiletěli do Říma, řekl: „Je to dvanáct Božích dětí a já upřednostňuji děti Boha.“ Lež: nedal přednost „dětem Božím,“ ale muslimům před pronásledovanými syrskými křesťany.

Papež – strkající nos do věci, po kterých mu nic není – dotlačil italského premiéra Mattea Renziho, který tak odmítl zavřít centra pro neúspěšné žadatele o azyl, tyto falešného uprchlíky. * Dostanou tedy možnost zůstat a šířit se po našem kontinentu. Františkova prohlášení velmi pravděpodobně vyvolají odpor mnohých evropských katolíků, což nejsou pro církev, která je na tom i tak dost bídně, vůbec dobré zprávy.

Vina a hanba Evropanů

Tento papež, jihoamerický jezuita, ve skutečnosti brání protievropskou a protiřímskou ideologii tříštění. Jejím hlavním cílem je vyvolat u katolíků stud a vinu ohledně „migrantů“ v Evropě. Prohlásil: „Všichni jsme migranti,“ což není nic víc než otřepaná fáze hodná typického levicového novináře. Shodou okolností papeže za tato prohlášení nejvíce chválí… Jean-Luc Mélenchon.

Jeho akce mají závažné mezinárodní následky: otevřené dveře muslimské invazi doporučuje sám papež; skutečný „Boží zázrak“! Evropa je pro něj „domovinou lidských práv,“ nikoliv vlastí národů a civilizace. Volá po Evropě otevřené imigraci. Už dříve v rámci své církevní dráhy volal po otevření Severní Ameriky imigraci. Očividně se mu nezamlouvá představa etnicky evropské země.

Po ztroskotání plavidla s ilegálními imigranty poblíž Sicílie a nedlouho po návštěvě „uprchlíků“ z africké Lampedusy se nechal slyšet: „Nevzpomínám si, že by zahynulo tolik obětí, jako při tomto dalším z nekonečné řady neštěstí. Na mysl se dere slovo ‚stud‘. […] Žádejme o odpuštění za tolik lhostejnosti. Srdce Západu svírá chlad.“ Těžko to pochopit – papežovy výroky jsou nejen nespravedlivé, ale také pokřivené a zavádějící. Kdo zachraňuje vlnu za vlnou uprchlíků a pomáhá jim? Evropané.  Kdo jsou chamtiví pašeráci, kteří je nahánějí na chatrné bárky? Jejich afričtí a arabští soukmenovci. Františkova slova jsou tedy hanebná.

Jakou papež vyznává ideologii?

Papež František myšlenkově náleží ke kosmopolitní ideologii „bez hranic“, mezi jihoamerickými duchovními – už od 60. let minulého století silně ovlivněnými trockismem – dosti rozšířenou. Jedná se o doktrínu „teologie osvobození.“ Prohlásil také následující hloupost: „Zdi vytvářejí rozpory a dříve či později i konflikty.“ Ve skutečnosti tomu je právě naopak: jsou to smíšené populace, které vedou ke konfliktům. Uzavřené hranice a etnická stejnorodost znamenají mír. Podobně i v oblasti ekonomiky navazuje římský biskup na okoralé marxistické ideje, které se poprvé objevily v katolických kruzích krajní levice 60. let. „Katolevice“ dodnes zůstává velice aktivní v politice, odborech, médiích a mezi duchovenstvem. Prvně v dějinách se ale k tomuto proudu hlásí i papež… Všechno do sebe zapadá.

Dobrý jezuita Svatý otec František také obratně signalizuje směrem k tradicionalistům – a zároveň schvaluje přijímání pro rozvedené a znovu sezdané. Tento rozpor ho nijak zvlášť netrápí, přestože tak riskuje velice závažný rozkol a krizi uvnitř církve.

S nadšenou podporou médií a cynismem, za nějž by se nestyděli ani florentští papežové 16. století, se tento obratný komunikátor stylizuje do role světce a svádí tak naivní. Přijetím jména po svatém Františku z Assisi a odmítnutím papežského bydlení se odívá falešnou a předstíranou ctnostnou chudobou. Tato iluze pokory má u takto moralizujícího a povýšeného morálního profesora hořkou pachuť. Nezapomínejme ani na jeho silně dětinské a provokatérské rysy jasně vystupující z mnoha jeho prohlášení a činů. Toto jeho fanatické pokušení novináře nejprve překvapilo, následně vzrušovalo. Nakonec jsme si ale konečně uvědomili, že jeho projevy jsou chabé a repetitivní.

Teologicky pak František náleží ke „zpolitizované“ jezuitské škole a znesvěcuje katolické náboženství. Katolický univerzalismus – platný pouze na duchovní úrovni (všichni lidé jsou dětmi stejného Boha s právem na totožné svátosti) – se u něj mění na světský kosmopolitní program zahrnující zrušení hranic, neomezenou migraci a míšení národů. Nejedná se však o kosmopolitismus všeobecný, ale směřující výhradně a sebevražedně protievropské civilizaci a etnicitě. To pro katolicismus věští velice závažné problémy a dokonce možný rozkol.

Poznámka:

* Během ledna-března 2016 přistálo v jižní Itálii 20 000 ilegálních imigrantů – jde o Nigérijce, Gambijce a Senegalce, nikoliv lidi ze Středního východu.

Úvaha Guillaume Fayeho Who is Pope Francis Really? vyšla na stránkách RightOn 29. dubna 2016.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video
Facebook

Vyfoťte co nejoriginálněji vylepenou naši samolepku, na co nejzajímavějším místě a fotku nám pošlete buď do soukromé zprávy na facebooku, nebo na e-mail generaceidentity@gmail.com

►soutěž trvá od 15. 1. a končí 30. 4.

►fotografie budou vkládány postupně do tohoto fotoalba

►vítězem se stane ten, jehož fotografie bude v den ukončení soutěže mít nejvíce označení "to se mi líbí", můžete ji tedy libovolně sdílet, aby se dostala k co nejvíce lidem, kteří by pro ni mohli hlasovat

►pro vítěze je připraven balíček, o jehož obsahu budete informováni v průběhu soutěže
... See MoreSee Less

Vyfoťte co nejoriginálněji vylepenou naši samolepku, na co nejzajímavějším místě a fotku nám pošlete buď do soukromé zprávy na facebooku, nebo na e-mail generaceidentity@gmail.com ►s...

View on Facebook

Dnes je tomu 49 let ode dne, kdy se na Václavském náměstí v Praze zapálil dvacetiletý student Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze Jan Palach. Svým šokujícím činem chtěl vyburcovat domácí veřejnost z rezignace, do které se začala propadat necelých pět měsíců po srpnové okupaci Československa. Palachův protest měl mimořádný ohlas nejen v domácím prostředí, ale i v zahraničí. Přesto, že i dnes stejně jako před téměř půlstoletím se najdou lidé, kteří zlehčují jeho obět, pro Generaci Identity má Janův odkaz stále obrovský význam. Zavazuje nás k tomu, abychom nemlčeli, když máme křičet, abychom se stavěli vůči útlaku a rozkladu společnosti!

generace-identity.cz
... See MoreSee Less

View on Facebook
17. listopad 17th July Berlin 28. říjen Acta non verba Adam Berčík AfD Afghánistán Akce Aktivismus Alain de Benoist Alexander Markovics Alternative Right Americké volby Amerika.org Angela Merkelová AntiEU Antifa Antiliberalismus Antirasismus Arktos Arnaud Delrieux Astraea Autonomní sociální centrum Klinika Barevné revoluce Belgie Beo.sk Berlín Blokace Blokáda Blokády Bojkot Brady Breitbart Brett Stevens Brexit Brno Brusel Budapešť Calais Camus Casuals against Terrorism Celoevropská demonstrace Charlottesville Christopher Gérard Clinton Council of European Canadians Counter-Currents Czexit Daniel Friberg David Černý Defend Europ Defend Europe Demo Demo Berlin Demokracie Demonstrace Diskuze Dominique Venner Donald Trump Donate Dánsko EFSK Ekologie Ekonomika Ekonomismus Enric Ravello Barber Erdogan Ernst Jünger Etnomasochismus Etnopluralismus EU Europe Evropa Evropská fronta solidarity pro Kosovo Evropská unie Evropské hnutí Feminismus Fenek Solère Fidesz Flandry Fortress Europe Francie Front National Funeral Generace Generace Identity Generace Identity - Jižní Čechy Generace Identity - Severní Čechy Generace Identity - Západní Čechy Generace Identity – Východ Generace Solidarity Generation Identity George Soros Global Independent Analytics Glosa Glosy Grafika GRECE Guillaume Faye Génération Identitaire Génération Solidaire Górny Śląsk Herman Hillary Historie Hodina Země Holandsko Homosexualita Horní Slezsko Hungary IBÖ Idea Identita Identity camp Identitární kemp Identitás Generáció Identitářství Identitäre Bewegung Deutschland Identitäre Bewegung Österreich Ideozločin Imigrace Imperialismus Institut Iliade Irák Islamizace Evropy Islám Itálie Izrael Jakub Svoboda Jan Palach Japonsko Jared Taylor Jean-David Cattin Jean-Yves Le Gallou Jean Raspail Jemen Jižní Čechy Julian Langness Justice pour Phillipe Kai Murros Kapitalismus Katehon Katolicismus Kniha Kolonialismus konference Kontrakultur Halle Konzervatismus KosMet Kosovo Kosovo je Srbsko Kriminalita imigrantů Kultura Kulturní dědictví Kulturní marxismus Křesťanství Ladislav Havlíček Lauren Southern Letní univerzita Levice LGBT Liberalismus Lidl Liga Severu Links Lázně Kyselka Manuel Ochsenreiter Marian Kotleba Martin Sellner Marxismus Matteo Salvini Maďarsko Mems Memy Metapolitika Metochije Michel Houellebecq Mikuláš Mobilizace Moderní „umění“ Molenbeek Multikulturalismus Móda NATO Naše vlast Nebudeme dále ustupovat Neoliberalismus Neomarxi Neomarxismus New European Conservative NGO Nova Europa Nová pravice NPD Národní demokracie Nürnberger Nachrichten Německo Oblečení Ochrana zvířat Oliver Lane Olomouc Open Society Foundations Orbán OSN Ostrava Otevřený dopis Otčina Oznámení Papež František Patrik Vondrák PayPal Paříž PEGIDA Pevnost Evropa Phalanx Europa Philippe Conrad Philippe Vardon Plzeň Pocta Vennerovi Podpora útulku Podpořte Pohřeb Poitiers Pokrytectví Politická korektnost Politické procesy Polska Niepodległa Polsko Polémia Potravinová sbírka Pozvánka Praha Projev Projevy Proti Velké Výměně Proč bojujeme První Máj pseudointelektuálové Psí útulek Publikace Písek Přednáška Přednášky Překlad překlady Převzato Přistěhovalectví Rakousko Rape RapeGang RealEurope Reconquista Reemigrace Renaud Camus Report Reportáž Ricardo Duchesne RightOn Rotherham Rovnostářství Rozhovor Rusko Salah Abdeslam Sametový podvod Samuraj Západu Saúdská Arábie Sbírka Setkání Severní Čechy Slovensko Socialismus Solidarita Soros Spontánní demonstrace Spravedlnost Srbsko SSSR Středoevropan.cz Sv. Václav Svatý Václav Svoboda slova Svobodný vysílač Sýrie Terorismus The New Observer Thomayerova nemocnice Tibet Tomislav Sunic Tony Blair Tradice Trump Turecko Tábor lidu Ukrajina umělecká fronta USA Vardon Vaše unie není naše Evropa Velká Británie Velká výměna Venner Video Viktor Orbán Vladimír Putin Vlámsko Voorpost Vyhlášení války Vyšehrad Vánoční 2016 Vánoční sbírka Vídeň Výzva VŠE Willinger Xenofilie Zahraniční politika Zeman Znásilnění Zsolt Semjén Zukunft Europa Zukunft Europa - bewegen und verändern! Zvířata Zvířecí útulek Sirius Ústí nad Labem Česká republika Články Ľudová strana Naše Slovensko Šinzó Abe Švédsko
Starší příspěvky:
Generace Identity a Calais

Zavřít