Kaliningrad: zapamatujte si to jméno. V Evropě hrozí válka

U.S. Soldiers from the Fort Hood, Texas-based 2nd Battalion, 8th Cavalry Regiment, 1st Brigade Combat Team, 1st Cavalry Division, and the Vilseck, Germany-based 1st Squadron, 2nd Cavalry Regiment, participate in closing ceremonies for Iron Sword 2014 in Pabrade, Lithuania, Nov. 13. More than 2,500 troops from nine NATO countries, including Canada, the Czech Republic, Estonia, Germany, Hungary, Latvia, Lithuania, the United States and the United Kingdom, participated in the two-week, multinational combined arms exercise, aimed at enhancing interoperability and ensuring readiness to complete offensive and defensive operations.

Svobodná Litva, listopad 2014.

Autor: Guillaume Faye

Využije NATO údajnou hrozbu ruského útoku na Evropu z Kaliningradu jako záminku pro válku s Ruskem?

Poslední dobou narůstá znepokojivé riziko vojenského střetu mezi NATO a Ruskem o ruskou enklávu v Kaliningradu vklíněnou mezi nové členské země NATO, Polsko a pobaltské republiky. Vojenské napětí na Baltu roste. Situace je mnohem nebezpečnější, než byla na východě Ukrajiny a na Krymu, jelikož Kaliningrad je ruskou enklávou v srdci EU a NATO.

Politici a západní média, stejně vlády Polska a tří pobaltských republik – a pochopitelně Washington – při hledání casus belli v Kalinigradu viní Putinovu vládu z machiavelistické politiky a „provokací.“ Obětí provokací jsou však Rusové: NATO se snaží rozdmýchat ozbrojený konflikt, pokud možno omezený, s cílem svržení nenáviděného Putinova režimu. Stane se Kaliningrad záminkou pro jeho rozpoutání?


Polsko a baltské země své obavy předstírají

Kaliningradská oblast náležící k Severozápadnímu federálnímu okruhu je malá ruská enkláva mezi Litvou a Polskem. Hlavní město Kaliningrad, kdysi bývalo pod názvem Königsberg německým centrem Východního Pruska (narodil se a žil zde mj. Immanuel Kant). Žije zde 450 tisíc obyvatel a jde o oblíbený cíl turistů a kulturní centrum.

Vlády ve Vilniusu a Varšavě vyjadřují znepokojení nad „ruskými vojenskými provokacemi,“ kterými podle nich je militarizace Kaliningradu a manévry ruské armády jsou. Bývalý litevský premiér Andrius Kubilius, který zůstává aktivním politikem, se nechal slyšet: ,,V Kaliningradu probíhají docela rozsáhlá vojenská cvičení. Samozřejmě, že z takové vojenské aktivity nedaleko našich hranic máme obavy,“

Litva, kterou protíná chráněný železniční koridor spojující Kaliningrad s Běloruskem a Ruskem, se obává „ruské provokace.“ Tentýž Andrius Kubilius, předseda středopravé strany Vlastenecký svaz zkraje dubna prohlásil: „Obáváme se ruské provokace podél silničních a železničních koridorů, a také sabotáže vedení vysokého napětí.“ Na obranu proti této údajné ruské hrozbě, s jejíž pomocí lze mezi lidmi pečlivě přiživovat tento předstíraný strach, tři pobaltské vlády formálně požádaly o navýšení vojenské přítomnosti sil NATO na svých územích, k němuž také momentálně dochází.

Zástupce Ruské federace při EU Vladimir Čižov o přáních předáků baltských zemí řekl: „Tento požadavek nevychází z upřímných důvodů, ale vnitropolitických kalkulací.“ Polský ministr zahraničí Witold Waszczykowski během debaty o NATO na dubnové konferenci GLOBSEC v Bratislavě prohlásil: „Rusko je nebezpečnější než Islámský stát.“ Taková prohlášení nejvyššího představitele polské diplomacie znamenají provokaci vysokého úředníka, který ovšem „jen“ poslouchá rozkazy. [1]

Obsah protiruské propagandy

Tyto rozkazy přicházejí od politických a ekonomických sítí spojujících americké a evropské předáky s cílem vykreslit Rusko jako hrozbu.

Vojenský expert think tanku CNA Corporation (Center for Naval Analyses) z virginského Arlingtonu Dmitri Gorenburg pro Rádio Svobodná Evropa (po desetiletí tlampač propagandy CIA) řekl: „S rostoucím napětím ve vztazích se Západem našlo Rusko v Kaliningradu samo se nabízející ideální místo k nasazení vojenských sil. Z Kaliningradu může ohrožovat své sousedy; Švédsko, Polsko i Německo jsou na dosah. Kaliningrad je ruská vojenská posádka v srdci území Evropy.“ Gorenburga dále znepokojuje „zesilovaní aktivit Baltské flotily se základnou v Kaliningradu“ a naznačuje, že Rusko podniká kroky k přípravě agrese – což je nesmysl.

I děcku by to při pohledu na mapu okamžitě došlo: kdyby chtělo Putinovo Rusko zaútočit na Pobaltí, Polsko atd., nepodniklo by výpad z maličké, zranitelné a těžko ubránitelné Kaliningradské enklávy vzdálené od zbytku Ruska. Zaútočilo by přes hranice na Lotyšsko a Estonsko, to je úvod do geopolitiky.

Argument USA, NATO a evropských politiků – zejména v Polsku a pobaltských zemích – zní, že fanatický nacionalista Putin, sužovaný vnitřní ekonomickou krizí, se všemi dostupnými prostředky pokusí 1) vyprovokovat ozbrojený konflikt s NATO; a 2) znovu nabýt kontrolu nad východní Evropou (Ukrajina, Pobaltí, Polsko) v rozsahu, který pamatujeme ze sovětské éry. Na tuto propagandu stran ruské hrozby se dá namítnout, že kdyby to měli v úmyslu, Rusové by se na takové vojenské provokace a následnou agresi připravovali. CIA za tím účelem vytvořila umnou montáž, za niž by se nemusel stydět ani Hollywood: ruská vojenská hrozba na severu Evropy.

Jak vytvořit zdání ruské vojenské hrozby

Podle NATO dochází k posilování ruské Baltské flotily, jejímž domovským přístavem je Baltijsk v Kaliningradské oblasti. Letadla vzlétající z leteckých základen v oblasti – Černjachovsk a Donskoje – prý narušují vzdušný prostor sousedních zemí a nacvičují útoky na americké lodě na Baltu. Rusové také zvýšili počet svých pozemních vojsk v enklávě.

V polovině dubna se ruské bitevníky Su-24 přiblížily k americkému torpédoborci USS Donald Cook, koncem měsíce pak ruský Su-27 proletěl těsně kolem amerického výzvědného letadla. Američtí představitelé a NATO mluví o „ruské agresi“! Tato nařčení následují po sérii podobných případů během posledních dvou let. Média přinesla zprávy o případech narušení vzdušných prostorů mnoha zemí, včetně třeba těch skandinávských, ruskými vojenskými letadly. Nemáme žádné přesvědčivé důkazy, že k těmto incidentům skutečně došlo – tvrdí to tiskové orgány NATO. Jedná se o důvěryhodný zdroj? Západní novináři nahráli na web pochybné video útoků ruských strojů. Za touto dezinformační kampaní stojí CIA a další agentury.

Washington a NATO vyjádřily znepokojení nad údajnou přítomností střel Iskander v Kaliningradu. Ty jsou odpalovány z mobilních ramp, mají dostřel 400 km a mohou nést konvenční i nukleární hlavice. Dosáhnou na Berlín či Varšavu. Kreml skutečně v roce 2008 pohrozil rozmístěním těchto zbraní, bude-li Washington trvat na stavbě základen protiraketového štítu v Polsku a České republice.

Jedná se o zavádějící argument: proč by Rusko, které disponuje střelami všech různých velikostí, schopných dosáhnout kterékoliv místo na světě a rozmístěných na pozemních základnách i ponorkách, potřebovalo k útoku na své evropské sousedy střely krátkého doletu v Kaliningradské oblasti? To by byl geopolitický diletantismus. Jestliže ruský zájem v napadení evropských zemí není příliš srozumitelný, zájem Washingtonu na provokaci Ruska je pochopitelnější, jelikož Rusko znovu nabylo spolu s Čínou status velmoci a možného rivala. To přivádí k zuřivosti stoupence americké dominance a unilateralismu, kteří podporují Hillary Clintonovou – ne však Donalda Trumpa, kvůli jeho izolacionistickým prohlášením. [2]

Protiruské manévry a vojenské provokace

Tyto protiruské vojenské provokace mají za cíl vyvolat incident, který by situaci dále zhoršil. Tvrdě protiruská varšavská vláda plánuje nákup amerického raketového systému protivzdušné obrany Patriot na obranu před imaginárním ruským útokem. Letos v březnu se Polsko rozhodlo pořídit i americké střely s plochou dráhou letu Tomahawk, které lze za obranné považovat skutečně těžko…

Americký vojenský konvoj s těžkými zbraněmi demonstrativně projel střední a východní Evropou, aby spojence „ujistil“ v případě možné ruské agrese. K Baltu a do Polska byly převeleny i alianční letadla, včetně francouzských.

Podle The New York Times chce americké velení a politici rozmístit těžké zbraně (tanky a dělostřelectvo) ve východní Evropě a v baltských zemích pod záminkou ochrany regionu před ruským útokem. Tentýž článek přinesl i reakci nejmenovaného představitele ruských ozbrojených sil: „Jde o nejagresivnější krok Pentagonu od konce Studené války.“ Bez důkazu obviňovat ostatní z plánování ozbrojené agrese je už od starověku osvědčenou metodou k dosažení kýžené války. Generál NATO Jens Stoltenberg vysvětluje (Le Figaro, 2. dubna 2016), že aliance rozmístí čtyři prapory (asi 4 tisíce vojáků) – možná i víc – v pobaltských zemích a Polsku, severně i jižně od Kaliningradu. Jedná se o preventivní opatření před možným ruským útokem, jelikož Kreml prý od roku 2000 ztrojnásobil vojenské výdaje (nepravda) a „narušil ukrajinskou suverenitu“ (také nepravda). Stoltenberg také dodává, že tato akce „není porušením“ v Paříži podepsané dohody Aliance s Ruskem z roku 1997, která zakazuje rozmístění „významných bojových sil“ ve východní Evropě. Sergej Lavrov a ruské ministerstvo zahraničí si to zřejmě nemyslí – stejně jako každý člověk disponujícím selským rozumem.

Upírání velmocenského statusu Rusku

Washington – spolu s dalšími představiteli atlanticistických struktur ovládajících NATO – neznepokojuje ani tak samotná vojenská hrozba představovaná Ruskem (která ostatně není kdovíjak uvěřitelná), ale samotná skutečnost, že Rusko se znovu stává významnou strategickou silou, schopnou soupeřit s USA.

Rusko zažívá v důsledku nižších cen ropy ekonomický útlum, vyvolaný podle mezinárodního práva nelegálními západními sankcemi přijatými během ukrajinské krize. Tato recese však zdaleka není tak drtivá, jak ji západní média vykreslují.

Rusku se povedlo po epizodě postsovětské slabosti obnovit svou vojenskou a strategickou sílu, což Washington znepokojuje. Ruské vojenské zásahy v Sýrii a Náhorním Karabachu byly velice účinné, především ve srovnání s nedávnými západními intervencemi. Účinnost ruských vojsk, pozemních i vzdušných předčí tu zemí NATO – důkazem budiž Sýrie. Slyšíme, že Američany vedená „koalice“ obrátila Islámský stát na ústup. Ten byl však odražen jen díky ruským silám, které podporují armádu Bašára Asada. Pentagon cítí obavy, ale hlavně pokoření.

Ruský obranný rozpočet se od roku 2011 zvýšil ze 70 na 92 miliard a dosáhl 4% HDP, což je více než dvojnásobek rozpočtu evropských členů Severoatlantické aliance. Od konce Jelcinovy vlády se ruská armáda rychle vylepšuje propouštěním nepotřebného personálu, profesionalizací a modernizací výzbroje (neviditelný letoun T-50, těžký tank T-14 a flotila 45 útočných ponorek) i nukleárních kapacit.

Do ruské výzbroje brzy přibude 40 nových mezikontinentálních balistických střel. Putin není „agresivní,“ ale řídí se podobnou logikou jako de Gaulle: aby byla velká země věrohodná a uznávaná (diplomaticky, ekonomicky), musí disponovat věrohodnou hrozbou vojenského odstrašení. Při pohledu na americké vojenské výdaje, které tvoří skoro polovinu světových výdajů na obranu, působí údajný ruský „militarismus“ jako špatný vtip. Rusko nikoho neohrožuje.

Na rozdíl od jiných nedostatečně rozvinutých sektorů hospodářství se může ruské zbrojní odvětví spolu se zpracovatelstvím ropy, vesmírnou technologií a jadernou energií (Rosatom) směle srovnávat s kýmkoliv na světě. „Strategicky byla ruská intervence účinnější než ta západní […] V diplomatické oblasti se Rusko etablovalo jako klíčová velmoc v Evropě i na Blízkém východě,“ prohlásil ruský analytik Nicolas Baverez, který přesto vystupuje proti Putinovi (Le Figaro, 25. dubna 2016). V Sýrii se ruská strategie ukazuje desetkrát účinnější než západní. To vše je pro Washington a atlanticisty zcela nepřijatelné.

Nepřátelství k Rusku je geopolitická hloupost

Washington se pomocí provokací různými metodami snaží vyvolat vojenskou konfrontaci s Ruskem, pokud možno omezeného rozsahu. Cíl? Svržení Putina, zastavení nárůstu ruské moci a zadušení možného evropsko-ruského spojenectví ještě v kolébce. Jistě, je to hloupá a kontraproduktivní strategie, ale mezi válkychtivými washingtonskými vůdci dosti běžná, jak vidíme z katastrof způsobených americkými vojenskými intervencemi posledních desetiletí. [3]

Přestože neexistují naprosto žádné známky ruského nepřátelství proti baltským zemím nebo Polsku, NATO posiluje svou vojenskou přítomnost v oblasti, údajně kvůli možnému – zcela imaginárnímu – ruskému útoku. Jelikož napětí na Ukrajině se poněkud zmírnilo, stala se těžištěm provokací, incidentů a možností nalezení casus belli ruská kaliningradská enkláva.

Povzbudit víru v neexistující ruskou hrozbu a vyvolat přímý ozbrojený – byť třeba omezený – konflikt s Ruskem: takový je jeden z cílů mocných lobby ve Washingtonu, uvnitř NATO i EU. Na východě Ukrajiny a Krymu neuspěly, a tak se podle geopolitické logiky nyní snažit vyvolat válku v Pobaltí.

Západní svět pod vedením Američanů vojenskými intervencemi šestkrát porušil Chartu OSN – ilegálními podle mezinárodního práva a s katastrofickými následky – včetně agrese na Balkáně proti Srbsku, v Libyi a v Sýrii proti Bašaru Asadovi. Asi málokoho by překvapilo, kdyby se podařilo zinscenovat „incidenty“ za účelem rozpoutání konflikty s katastrofickými následky pod záminkou obrany proti z Kaliningradu vycházející ruské hrozbě.

A tak zatímco Evropu ohrožuje masivní migrační invaze, z drtivé části muslimská, i islámský terorismus, západní vůdci se rozhodli označit za svého největšího nepřítele a nejpalčivější hrozbu Rusko – přestože jde o našeho jedinečného spojence…

Poznámky:

[1] Polský ministr zahraničí sice nenávidí Rusko, ale miluje Turecko. Rozhodl, že Polsko podpoří zrušení vízové povinnosti tureckých občanů při cestě do zemí EU.
[2] Postoje Donalda Trumpa se prudce rozcházejí s těmi washingtonských elit, konkrétně jeho izolacionismus a odmítání rusofobie. Jeho heslo „Amerika na prvním místě“ značí, že chce vést Ameriku, která se stará v prvé řadě o sebe a nenutí ostatním zemím svou pomoc ani nadvládu. Jde o prospěšnou formu egoismu.
[3] Část americké průmyslové lobby. zapojené do zbrojního průmyslu, jako třeba společnost Boeing, vždy na vládu vyvíjela tlak, aby vedla nekonečné malé války na periferiích – aby nevázl odbyt zbraní pro Pentagon. Americké agrese mají spíše hospodářskou než politickou či „militaristickou“ povahu. Říkám to především jako odpůrce amerikanofobie, která není o nic lepší než rusofobie.

Úvaha Guillaume Fayeho There is a Danger of War in Europe vyšla na stránkách RightOn 31. května 2016.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Literatura:

Více informací na facebooku nebo mailu

Video:
Facebook:

59 minutes ago

Generace Identity
View on Facebook

23 hours ago

Generace Identity

+++ Defend Europe – Mise Alpy: První část mise skončila, ale monitorování hranic pokračuje +++
(CZ/FR/EN/DE/IT/HU/DK/GR)

🇨🇿 První část akce Defend Europe – Mise Alpy, která začala v sobotu 21. dubna ráno, skončila. Monitorování hranic ale bude pokračovat za účasti několika týmů.

Od počátku mise Generace Identity nasadila značné zdroje, aby zabránila vstupu nelegálních přistěhovalců do Francie. Dohled na hraniční přechody, blokování přístupových míst, ovládání země i vzduchu (drony, helikoptérami): nelegální vstup do země se stal nemožným.

První část mise byla úspěšná. Ukázali jsme, že pokud existuje vůle, je možné zabránit nelegálním imigrantům narušovat francouzské hranice. Jestli to zvládlo udělat sto mladých lidí, tak to zvládne i vláda! Vyzýváme všechny, kteří podporují naši akci, aby mobilizovali sdílením na sociálních sítích nebo finančním přispěním na adrese generationidentitaire.org/support/

Generace Identity požaduje definitivní zastavení proudu nelegálních imigrantů přicházejících do Francie a Evropy a jejich remigraci do domovských zemí a definitivní zablokování přístupu přes Col de l’Échelle.

TOTO JE NÁŠ DOMOV!

Finanční podporu můžete zaslat také na náš transparetní účet: 2701254651 / 2010 zpráva pro příjemce: Alpy

(Všechny vybrané peníze budou následně využity k podpoře této akce)

***

🇲🇫 Grâce à Génération Identitaire, aucun migrant clandestin n’a réussi à s’introduire en France par le Col de l’Échelle dans les Hautes-Alpes aujourd’hui !

La mission Alpes de « Defend Europe », organisée par Génération Identitaire a débuté ce samedi 21 avril. Une centaine de militants ont pris position à la frontière au niveau du col de l’Échelle, dans les hautes-Alpes, afin de stopper l’arrivée des migrants clandestins.

Au terme d’une première journée de mission où les militants de Génération Identitaire ont surveillé cette zone, appuyé par des moyens aériens (drones, etc), le Col de l’Échelle est désormais protégé. Aucun migrant clandestin n’a réussi à s’introduire en France aujourd’hui !

La mission "Defend Europe" se poursuit. Cette nuit, des équipes de militants de Génération Identitaire vont continuer à surveiller cette route afin d’empêcher toute infiltration nocturne de migrants clandestins qui essayeraient de rentrer de force dans notre pays.

Soutenez-nous sur generationidentitaire.org/soute

***

🇬🇧 Thanks to Generation Identity, no illegal migrant has managed to enter France via the Col de l’Échelle in the Alps today!

The "Defend Europe" Alps mission, organised by Generation Identity, started on Saturday 21st April. Close to a hundred activists have taken positions at the border at the Col de l’Échelle, in the Alps, in order to stop the flow of illegal migrants.

At the end of a first day of mission where the activists of Generation Identity monitored this zone, supported by air means (drones, etc). The Col de l’Échelle is now secured. Not a single illegal migrant has managed to get into France today!

The "Defend Europe" mission is continuing. Tonight, teams of Generation Identity activists will continue to patrol this road in order to prevent any night infiltration of illegal migrants who would try to force their way into our country.

Support us on generationidentitaire.org/supp…/

***

🇮🇹 Grazie a Generazione Identitaria nessun immigrato irregolare è riuscito a superare il confine italo-francese attraverso il Colle della Scala sulle Alpi oggi!

Defend Europe – Missione Alpi, organizzata da Generazione Identitaria, è iniziata il 21 Aprile. Quasi cento attivisti si sono posizionati sul confine del Colle della Scala, sulle Alpi, in modo da fermare il flusso di migranti illegali.

Al termine del primo giorno della missione -in cui gli attivisti hanno monitorato questa zona, grazie anche al supporto aereo (droni, ecc.)- il passo è finalmente sicuro. Neanche un immigrato irregolare ha superato il confine italo-francese oggi.

La missione Defend Europe sta proseguendo. Stanotte i team di Generazione Identitaria continueranno a controllare il valico in modo da evitare qualunque attraversata nottura di migranti irregolari che tenterebbero di superare illegalmente il confine.

Sostienici su generationidentitaire.org/supp…/

***

🇩🇪 Dank der Identitären Bewegung konnte heute kein illegaler Eindringling über die Col de l’Échelle-Passage in den Alpen nach Frankreich gelangen!

Die "Defend Europe-Alps"-Mission, organisiert von der Identitären Bewegung, begann am 21. April. Beinahe 100 Aktivisten bezogen an der Grenze am Col de l’Échelle in den Alpen Stellung, um den Zustrom illegaler Eindringlinge zu verhindern.

Am Ende des ersten Tages der Mission, in der Identitäre die Col de l’Échelle mithilfe von Drohnen in der Luft bewachten, kann positive Bilanz gezogen werden. Der Grenzübergang ist gesichert: Kein einziger illegaler Eindringling konnte heute nach Frankreich gelangen!

Die Defend Europe-Mission geht weiter. In der kommenden Nacht werden Aktivisten damit fortfahren, die Passage zu überwachen und nächtliches Eindringen zu verhindern.

Unterstützt unsere Arbeit auf generationidentitaire.org/supp…/

***

🇪🇦 Gracias a Generación Identitaria, ningún inmigrante ilegal ha intentado entrar en Francia por la Col de l’Échelle hoy!

La misión Alpes “Defend Europe” organizada por Generación Identitaria, empieza el sábado 21 de abril. Cerca de cien activistas toman posiciones en la frontera en Col de l’Échelle, en los Alpes, con órdenes de parar el flujo de inmigrantes ilegales.

Al final del primer día de misión donde los activistas de Generación Identitaria patruyan, apoyados por medios aéreos (drones, etc) la Col de l’Échelle es ahora segura. Ningún inmigrante ilegal ha intentado entrar en Francia hoy!

La misión “Defend Europe” continua. Esta noche, equipos de Generación Identitaria continuarán patrullando esta ruta con órdenes de prevenir cualquier infiltración o inmigrantes ilegales que quieran forzar su camino para entrar

Apóyanos en generationidentitaire.org/supp…/

***

🇭🇺 Köszönhetően a nemzetközi Identitás Generáció Mozgalomnak, egy illegális határátlépés sem történt ma Franciaországba a Col de l’Échelle-n keresztül.

A „Defend Europe” Alpok nevű akciót április 21-én indította a nemzetközi Identitás Generáció mozgalom. Közel száz aktivista áll jelenleg a határ mentén, hogy megállítsa a migrációs nyomást.
Már az akció első napja után ki lehet jelenteni, hogy Col de l’Échelle hágó biztosítva van. A mai napon ott senki sem lépte át illegálisan Franciaország határát.
A „Defend Europe” küldetése tovább folytatódik. Ma este is, az aktivisták tovább folytatják majd a terület ellenőrzését, hogy továbbra se lehessen önkényesen és ellenőrizetlenül átlépni a határon.

Támogass minket! generationidentitaire.org/supp…/

***

🇩🇰 Takket være Generation Identitær er det ikke lykkedes for nogle illegale migranter, at komme ind i Frankrig via Col de l’Échelle i alperne i dag.

Defend Europe – Alpemissionen begyndte lørdag d. 21. april. Omkring 100 aktivister har taget plads ved grænsen ved Col e l’Échelle i alperne, for at stoppe strømmen af illegale migranter.

Efter den første dag, hvor aktivisterne fra Generation Identitær har overvåget området med støtte fra luften i form af helikoptere og droner, er zonen nu sikret. Ikke en eneste illegal migrant kom ind i Frankrig i dag.

Defend Europe-missionen fortsætter. I aften vil hold af Generation Identitær aktivister fortsat patruljere vejene, for at forhindre at illegale migranter sniger sig ind i landet i ly af mørket,

Støt os på: generationidentitaire.org/supp…/

***

🇬🇷 Χάρη στην "Γενιά Ταυτοτιστών", κανένας παράνομος μετανάστης δεν κατάφερε να εισέλθει σήμερα στη Γαλλία, μέσω του περάσματος "Col de l’Échelle" στις Άλπεις.

Η αποστολή "Defend Europe", η οποία διοργανώνεται από την "Γενιά Ταυτοτιστών" ξεκίνησε το Σάββατο 21 Απριλίου. Περίπου εκατό ακτιβιστές έχουν λάβει θέσεις στα σύνορα Γαλλίας- Ιταλίας, συγκεκριμένα στο πέρασμα "Col de l’Échelle" στις Άλπεις, προκειμένου να σταματήσουν τη ροή παράνομων μεταναστών.

Ακτιβιστές της "Γενιάς Ταυτοτιστών" παρακολουθούν πλέον αυτή τη ζώνη, υποστηριζόμενοι από χερσαία αλλά και εναέρια μέσα, κάνοντας το "Col de l’Échelle" ξανά ασφαλές. Από εχθές 21 Απριλιού μέχρι και τώρα, ούτε ένας παράνομος μετανάστης δεν μπόρεσε να εισέλθει παράνομα στη Γαλλία!

Η αποστολή "Defend Europe" θα συνεχίστεί. Οι ομάδες ακτιβιστών της "Generation Identity" θα συνεχίσουν να περιπολούν τα σύνορα για να αποτρέψουν οποιαδήποτε νυχτερινή διέλευση παράνομων μεταναστών.

Στηρίξτε και εσείς το έργο μας στο generationidentitaire.org/supp…/ See MoreSee Less

View on Facebook

1 day ago

Generace Identity

+++ Defend Europe – Mise Alpy: Generace Identity brání vstupu nelegálních přistěhovalců do Francie! +++

Mise Defend Europe – Alpy, která začala již v sobotu 21. dubna a je organizovaná Generací Identity, stále pokračuje. Pro zajištění kontinuity naší činnosti bude zajištěna 24hodinová hlídka. Týmy aktivistů Generace Identity budou i nadále blokovat tok nelegálních imigrantů, kteří přicházejí přes Col de l’Échelle v Alpách.

Od počátku mise Generace Identity nasadila značné zdroje, aby zabránila vstupu nelegálních přistěhovalců do Francie. Dohled na hraniční přechody, blokování přístupových míst, ovládání země i vzduchu (drony, helikoptérou, …): nelegální vstup do země se stal nemožným.

Vyzýváme všechny, kteří schvalují naši akci, aby zmobilizovali a pomohli finančními prostředky k prodloužení operace, která stojí 1200 euro na den.

Generace Identity požaduje definitivní zastavení nelegálních přistěhovalců přicházejících do Francie a Evropy, remigraci všech nelegálních přistěhovalců do jejich domovských zemí a definitivní blokádu Col de l’Échelle.

TOTO JE NÁŠ DOMOV!

Podpořte akce na generationidentitaire.org/support/ See MoreSee Less

View on Facebook

17. listopad 17th July Berlin 28. říjen Acta non verba Adam Berčík AfD Afghánistán Akce Aktivismus Alain de Benoist Alexander Markovics Alpy Alternative Right Ambasáda JAR Americké volby Amerika.org Angela Merkelová AntiEU Antifa Antiliberalismus Antirasismus Arktos Arnaud Delrieux Assad Astraea Autonomní sociální centrum Klinika Barevné revoluce Belgie Beo.sk Berlín Blokace Blokáda Blokády Bojkot Brady Breitbart Brett Stevens Brexit Brittany Pettibone Brno Brusel Budapešť Calais Camus Casuals against Terrorism Celoevropská demonstrace Charlottesville Christopher Gérard Clinton Col de l'Échelle Council of European Canadians Counter-Currents Czexit Daniel Friberg David Černý Defend Defend Europ Defend Europe Defend Europe - Mission Alps Demo Demo Berlin Demokracie Demonstrace Deutschland Diskuze Dominique Venner Donald Trump Donate Dánsko Délský potapěč EFSK Ekologie Ekonomika Ekonomismus Enric Ravello Barber Erdogan Ernst Jünger Etnomasochismus Etnopluralismus EU Europe Evropa Evropská fronta solidarity pro Kosovo Evropská unie Evropské hnutí Feminismus Fenek Solère Fidesz Flamberg Flandry Fortress Europe Francie Front National Funeral Generace Generace Identity Generace Identity - Jižní Čechy Generace Identity - Severní Čechy Generace Identity - Západní Čechy Generace Identity – Východ Generace Solidarity Generation Identity George Soros Global Independent Analytics Glosa Glosy Grafika Great Britain GRECE Guillaume Faye Génération Identitaire Génération Solidaire Górny Śląsk Halle Hands off Syria Herman Hillary Historie Hodina Země Holandsko Homosexualita Horní Slezsko Hungary Hyde Park IBÖ Idea Identita Identity camp Identitární centrum Identitární kemp Identitás Generáció Identitářství Identitäre Bewegung Deutschland Identitäre Bewegung Österreich Ideozločin Imigrace Imperialismus Institut Iliade Irák Islamizace Evropy Islám Itálie Izrael Jakub Svoboda Jan Palach Japonsko JAR Jared Taylor Jean-David Cattin Jean-Yves Le Gallou Jean Raspail Jemen Jižní Čechy Julian Langness Justice pour Phillipe Kai Murros Kapitalismus Katehon Katolicismus Kniha Kolonialismus konference Kontrakultur Halle Konzervatismus KosMet Kosovo Kosovo je Srbsko Kriminalita imigrantů Kultura Kulturní dědictví Kulturní marxismus Křesťanství Ladislav Havlíček Lauren Southern Letní univerzita Levice LGBT Liberalismus Lidl Liga Severu Links Lázně Kyselka Manuel Ochsenreiter Marian Kotleba Martin Sellner Marxismus Matteo Salvini Maďarsko Mems Memy Metapolitika Metochije Michel Houellebecq Mikuláš Mise Alpy Mobilizace Moderní „umění“ Molenbeek Multikulturalismus Móda NATO Naše vlast Nebudeme dále ustupovat Neoliberalismus Neomarxi Neomarxismus New European Conservative NGO Nova Europa Nová pravice NPD Národní demokracie Nürnberger Nachrichten Německo Oblečení Ochrana zvířat Oliver Lane Olomouc Open Society Foundations Orbán OSN Ostrava Otevřený dopis Otčina Oznámení Papež František Patrik Vondrák PayPal Paříž PEGIDA Pevnost Evropa Phalanx Europa Philippe Conrad Philippe Vardon Plzeň Pocta Vennerovi Podpora útulku Podpořte Pohřeb Poitiers Pokrytectví Politická korektnost Politické procesy Polska Niepodległa Polsko Polémia Potravinová sbírka Pozvánka Praha Projev Projevy Proti Velké Výměně Proč bojujeme První Máj pseudointelektuálové Psí útulek Publikace Písek Přednáška Přednášky Překlad překlady Převzato Přistěhovalectví Rakousko Rape RapeGang RealEurope Reconquista Reemigrace Renaud Camus Report Reportáž Ricardo Duchesne RightOn Rotherham Rovnostářství Rozhovor Rusko Salah Abdeslam Sametový podvod Samuraj Západu Saúdská Arábie Sbírka Sellner Setkání Severní Čechy Slovensko Socialismus Solidarita Soros Spontánní demonstrace Spravedlnost Srbsko SSSR Stop Killing Farmers Středoevropan.cz Sv. Václav Svatý Václav Svoboda slova Svobodný vysílač Sýrie Terorismus The New Observer Thomayerova nemocnice Tibet Tomislav Sunic Tommy Robinson Tony Blair Totalitarismus Tradice Trump Turecko Tábor lidu Ukrajina umělecká fronta USA Vardon Vaše unie není naše Evropa Velká Británie Velká výměna Venner Video Viktor Orbán Vladimír Putin Vlámsko Voorpost Vyhlášení války Vyšehrad Vánoční 2016 Vánoční sbírka Vídeň Výzva VŠE West White Lives Matter Willinger Xenofilie Zahraniční politika Zeman Znásilnění Zsolt Semjén Zukunft Europa Zukunft Europa - bewegen und verändern! Zvířata Zvířecí útulek Sirius Ústí nad Labem Česká republika Články Ľudová strana Naše Slovensko Šinzó Abe Švédsko
Starší příspěvky:
Defend Europe – Vídeň 2016

11. června 2016 Vídeň - Jako již tradičně každý rok i letos rakouští identitáři uspořádali celoevropskou manifestaci ve svém hlavním...

Zavřít